Dom ProduktyTuleje zatkane grafitem

Samonastawne dzielone łożyska dzielone w obudowach żeliwnych

Orzecznictwo
Chiny JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Certyfikaty
Chiny JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Nasza firma importuje brązowy blender z viiplus china, profesjonalny zespół viiplus dba o to, aby odprawa celna była zawsze płynna. Zapewniają dokładną klasyfikację tulei z brązu, obsługują wszystkie formalności, Otrzymaliśmy samosmarujące tuleje z brązu. Wyglądają dobrze i wysokiej jakości.

—— David z Kanady

Sprowadzamy brązowy brąz z Chin do incoterm FOB w Szanghaju, czasem drogą lotniczą. viiplus jest bardzo dobrym dostawcą brązowego błyszczącego szkła, są bardzo profesjonalni i cierpliwi, po poinformowaniu o nowym zamówieniu wyprodukują brązowego błyszczącego szkła na czas i podadzą nam harmonogram, a następnie musimy tylko odebrać brązowe części

—— Valerie z Kalifornii

Najlepsze wykończenie powierzchni dla łożysk ślizgowych, węższa koncentryczność i jednorodność materiału tulei z brązu.

—— Daisy Z Niemiec

„Idealne tuleje zaworowe, bardzo dziękuję za doskonałą obsługę klienta!

—— Beverly z Florydy

Owinięte tuleje z brązu są produkowane z wgłębieniami w kształcie rombu na powierzchni wewnętrznej średnicy, które zapewniają zbiorniki smaru, które pozwalają na dłuższą pracę.

—— Michael Russo

Im Online Czat teraz

Samonastawne dzielone łożyska dzielone w obudowach żeliwnych

Samonastawne dzielone łożyska dzielone w obudowach żeliwnych
Self Aligning Split Pillow Block Bearing Cast Iron Housings
Samonastawne dzielone łożyska dzielone w obudowach żeliwnych Samonastawne dzielone łożyska dzielone w obudowach żeliwnych Samonastawne dzielone łożyska dzielone w obudowach żeliwnych Samonastawne dzielone łożyska dzielone w obudowach żeliwnych

Duży Obraz :  Samonastawne dzielone łożyska dzielone w obudowach żeliwnych

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Wyprodukowano w Chinach
Nazwa handlowa: VIIPLUS
Orzecznictwo: ISO 9001
Numer modelu: Podzielony blok poduszek
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: EKSPORT KARTON DREWNIANY PUDEŁKO DREWNIANE Futerał
Czas dostawy: 7-25 dni roboczych
Zasady płatności: T / T
Możliwość Supply: 7000000 sztuk / sztuk Jeden tydzień

Samonastawne dzielone łożyska dzielone w obudowach żeliwnych

Opis
Materiał: Żeliwo rozmiar: Dostosowany rozmiar
Smarowanie: Smar Olejowy Rodzaj: Blok poduszek
Nazwa produktu: Blok samonastawny z dzieloną poduszką Podanie: Maszyny rolnicze, maszyny ogrodnicze, maszyny fitness ...
High Light:

split housing pillow block bearings

,

Self Aligning pillow block bearing

Split Pillow Block, Self Aligning |Samonastawne z żeliwną obudową

Nasza marka VIIPLUS zawsze wyróżniała się jako najbardziej wszechstronna opaska do linii samonastawnych dzielonych bloków poduszek, które produkujemy przez międzynarodowych producentów posiadających kwalifikacje zgodne z naszymi standardami.
Linia samonastawnych podpór VIIPLUS składa się z pełnej gamy samonastawnych podpór, z żeliwnym lub ocynkowanym korpusem i precyzyjnym łożyskiem ze stali chromowanej z cylindrycznym otworem.

 

 

Główną cechą samonastawnych zespołów dzielonych bloków łożyskowych dzielonych VIIPLUS jest ich zdolność do przenoszenia dużych obciążeń bez generowania wibracji.Ten typ samonastawnego dzielonego łożyska dzielonego bloku poduszek można wyposażyć w specjalny smar, który umożliwia okresowe ponowne smarowanie łożyska bloku poduszek.Otwór, w którym znajduje się smarownica, może osłabić samonastawną dzieloną blokową jednostkę łożyskową.W normalnych warunkach pracy ilość smaru w samonastawnym dzielonym łożysku dzielonym jest wystarczająca na cały okres eksploatacji zespołu łożyskowego.

 

 

 
UZYSKAJ BEZPŁATNĄ OFERTĘ ONLINE TERAZ!
 
VIIPLUS jest profesjonalnym producentem łożysk ślizgowych i płyt ślizgowych i szybko się rozrósł do tego stopnia, że ​​obecnie można dostarczać wszystkie rodzaje łożysk ślizgowych.Standardowe rozmiary katalogowe, specjalne rozmiary i wzory mogą być produkowane w konkurencyjnych cenach i zgodnie z wysokimi standardami jakości.VIIPLUS obsługuje zarówno rynki krajowe, jak i międzynarodowe.VIIPLUS zamierza pozostać w czołówce tego rynku.

VIIPLUS specjalizuje się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży łożysk samosmarujących.Głównymi samonastawnymi produktami Split Pillow Block są łożyska z polimerowego polimeru polimerowego, łożyska bimetaliczne kompozytowe, łożyska pokryte brązem, samosmarujące łożyska monometaliczne i inne łożyska.

Split Pillow Block

 

Featrue

Istnieją dwa rodzaje wahliwych dzielonych łożysk dzielonych: wewnętrzny i zewnętrzny.Łożyska wewnętrzne mają rowkowany pierścień zewnętrzny, który jest szlifowany jak powierzchnia sferyczna.W łożyskach zewnętrznych sferyczna powierzchnia znajduje się poza pierścieniem zewnętrznym.Odpowiada to wklęsłemu kulistemu korpusowi.Łożyska te umożliwiają niewielkie przesunięcie wału / łożyska.

 

 

· Rozdzielona konstrukcja pozwala na łatwy montaż i demontaż.


· Szczeliny narzędziowe i ekskluzywny element obrotowy Pry-Lug upraszczają kontrolę, konserwację i wymianę łożysk.


· Zaślepki są usuwane szybko i łatwo, zapobiegając uszkodzeniu samonastawnego dzielonego łożyska dzielonego lub żeliwomieszkaniowy.


· Zintegrowana żeliwna obudowa i samonastawny dzielony blok łożyska dzielony poprawiają właściwości smarne urządzenia.


· Wiele opcji uszczelnienia chroni przed zanieczyszczeniem.

 

 

Charakterystyka

 

1. Idealna konstrukcja odlewu o wysokiej wytrzymałości, sztywności i lekkości


2. Precyzyjnie obrabiane dzielone łożysko blokowe dzielone


3. Wielokrotne ustawianie smarowniczek


4. Solidne rogi do mocowania pierścieni


5. Wolna powierzchnia otworu spustowego

 

 

Rysunek

Poduszki są poduszkami samoregenerującymi, z wytrzymałymi żeliwnymi łożyskami, w komplecie z łożyskami dwuczęściowymi.

 

Self Aligning Split Pillow Block

 

 

Opis

Obudowa żeliwna

 

Żeliwna obudowa oznacza odlewy żeliwne, takie jak przekładnie ciągników, korpusy pomp i inne obudowy żeliwne, a także skrzynki lub kształty domów.

 

Obudowy żeliwne z serii żeliwa sferoidalnego ważą o 40% mniej niż standardowe obudowy wykonane z żeliwa szarego.Obudowy z serii żeliwa sferoidalnego są w przybliżeniu o 30% mocniejsze niż standardowe obudowy z żeliwa szarego.Dlatego żeliwo sferoidalne jest szerzej stosowane w obudowach żeliwnych.

 

Żeliwo Obudowy wykonane z żeliwa sferoidalnego są zaprojektowane jako lżejsze i bardziej kompaktowe niż elementy z żeliwa szarego.Ponieważ żeliwo sferoidalne jest mocniejsze, te kompaktowe odlewy mogą zwykle zastąpić standardowe odlewy.Części wykonane z żeliwa sferoidalnego będą więc dobrze działać w trudnych warunkach.Podobnie jak w przypadku wszystkich obudowanych jednostek, dopuszczalny limit obciążenia, trwałość łożyska i współczynniki bezpieczeństwa muszą zostać sprawdzone przed złożeniem wniosku.

 

 

Samonastawna podpórka łożyska dzielonego bloku dzielonego Obudowa dzielonego bloku nośnego, znana również jako blok nośny lub obudowa łożyska, jest łożyskiem zamontowanym lub rolkowym stosowanym do podparcia obrotowego wału z powierzchnią montażową.na linii równoległej do osi drzewa.Materiał obudowy samonastawnego dzielonego łożyska dzielonego jest zwykle wykonany ze stali wytłoczonej z żeliwa. Samonastawne dzielone łożyska dzielone są szeroko stosowane w systemach transportowych i tak dalej.

 

 

Materiał

The Obudowa żeliwnazapewnia metodę zabezpieczania łożyska podczas użytkowania, utrzymuje jego ustawienie, a także chroni łożysko podczas pracy.Pudełka mogą być wykonane z różnych materiałów o różnych właściwościach.

 

Żeliwoodnosi się do rodziny materiałów, których głównym składnikiem jest żelazo, z ważnymi śladowymi ilościami węgla i krzemu.Żeliwa są naturalnymi materiałami kompozytowymi, których właściwości są określone przez ich mikrostruktury - stabilne i metastabilne fazy powstałe podczas krzepnięcia lub późniejszej obróbki cieplnej.Głównymi składnikami mikrostrukturalnymi żeliwa są: formy chemiczne i morfologiczne przyjmowane przez węgiel oraz ciągła metalowa matryca, w której rozprasza się węgiel i / lub węglik.

 


Materiał żeliwnej obudowy składa się głównie z żeliwa sferoidalnego i żeliwa szarego.


Żeliwnym materiałem obudowy obecnych standardowych łożysk jest żeliwo szare.Materiał z żeliwa szarego zawiera czarny ołów i grafit.Gdy przykłada się duże obciążenia udarowe do żeliwnej obudowy, pęknięcia będą się rozprzestrzeniać wzdłuż pasm czarnego ołowiu / grafitu, a żeliwna obudowa może pęknąć.W materiałach z żeliwa sferoidalnego rozmieszczenie czarnego ołowiu / grafitu może zapobiegać rozprzestrzenianiu się pęknięć.Ponadto odporność na uderzenia w żeliwie sferoidalnym w niskiej temperaturze jest wyższa niż w przypadku żeliwa szarego.

 

 

Nieruchomości

 

Materiał Wytrzymałość na rozciąganie (N / mm2) Wydłużenie (%) Twardość (HB)
żeliwo sferoidalne Min.450 Min. 10 143–217
żeliwo szare Min.200 Nie określono Maks. 223

 

Uwagi dotyczące instalacji

Kiedy nadejdzie czas wymiany łożysk dzielonego bloku poduszek, powinieneś mieć pomysł, jak prawidłowo działać.Należy jednak pamiętać o kilku ważnych czynnikach instalacyjnych.I to nie tylko uzyskanie odpowiedniego dzielonego bloku poduszek łożysko do wymiany, nawet jeśli jest to bardzo ważne.Poniżej krótka lista pomysłów i przypomnień:

 

 

1.Jeśli chcesz wymienić obudowę podczas wymiany dzielonego łożyska dzielonego, zaleca się wymianę całego zespołu.Ponieważ dzielone łożysko bloku poduszki stanowi zwykle 80% lub więcej kosztu urządzenia, a obudowa jest obrabiana do montażu i montażu na dzielonym łożysku bloku poduszki, sensowne jest zastąpienie obu opcji.W przeciwnym razie najprawdopodobniej skończysz z luźnym łożyskiem lub obudowa łożyska szybko się zużyje, a ostatecznie wymienisz oba.

 

 

2).Uważaj, aby nie naciskać na części wałka lub pierścień wewnętrzny, ponieważ może to zagiąć bieżnię, powodując hałas i tarcie, a także znacznie skrócić żywotność zespołu łożyska dzielonego bloku poduszek.

 

 

3).Jeśli chcemy się dowiedzieć, czy stosowane przez nas łożysko dzielone na poduszkę jest prawidłowe, czy nie, możemy porównać je ze starym łożyskiem dzielonym na poduszkę i skorzystać z ilustracji lub przewodnika po częściach, aby lepiej zidentyfikować łożysko .Ponadto, jeśli nie uzyskujesz oczekiwanej żywotności łożyska, sprawdź zużyte łożysko pod kątem możliwych wskazówek.Ponadto należy użyć zamiennika spełniającego lub przewyższającego prawidłowe obciążenia, prędkości i oceny środowiskowe.

 

 

4. Znajomość tych dwóch czynników (1. ile funtów na cal kwadratowy dozuje smarownica; 2. Jakie ciśnienie mogą wytrzymać uszczelki) powinno pomóc uniknąć uszkodzenia uszczelek lub nadmiernego smarowania.

 

 

5Wielu dostawców oferuje przenośne urządzenie smarujące, które kontroluje ilość zużytego oleju i zmniejsza lub eliminuje potrzebę ręcznego smarowania.Niektóre urządzenia zawierają również nylonowe rurki z adaptowalnymi złączami dla większego zasięgu.

 

Podanie


·Maszyny rolnicze


· Maszyny ogrodnicze


· Urządzenia fitness


· Maszyny do obróbki drewna


· Maszyny do obróbki marmuru


· Maszyny do butelkowania


·Linie produkcyjne


· Inne

 

 
Samonastawna żeliwna obudowa dzielona na poduszki jest szeroko stosowana w maszynach rolniczych, maszynach budowlanych, maszynach tekstylnych, maszynach spożywczych, sprzęcie transportowym, liniach produkcyjnych z pustaków szklanych, projektach inżynieryjnych i inżynieryjnych, drukarkach atramentowych, urządzeniach do przetwarzania przypraw, wymiennikach ciepła, uzdatnianiu wody sprzęt, pompy spawarki elektrycznej, domowe maszyny do szycia, stoły, ekran sortujący, sprzęt do platerowania, maszyny do polerowania, maszyna do formowania gumy, maszyna do tabletkowania, maszyna do walcowania tworzyw sztucznych, części maszyn rolniczych, sprzęt do suszenia granulatów itp.
 

Nasze usługi

 

1. Witamy w produkcji OEM: produkt, opakowanie ...

 

2. Przykładowa kolejność

 

3. Odpowiemy na twoje zapytanie w ciągu 24 godzin.

 

4. Po wysłaniu będziemy śledzić gleitlagerbuchsensamonastawne Podziel produkty Block Pillow Block dla Ciebie raz na dwa dni, aż dostaniesz gleitlagerbuchsen samonastawnepodzielone produkty blokowe na poduszki.Gdy otrzymasz towar, przetestuj go i prześlij mi opinię. Jeśli masz pytania dotyczące problemu, skontaktuj się z nami, a my zaproponujemy ci rozwiązanie.

 

 

JESTEŚMY PROFESJONALNYMI

 

PRODUCENT I DOSTAWCA ŁOŻYSK SMARUJĄCYCH

Composite dry sliding bearings logstics

 

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, zawsze jesteś mile widziany, dziękuję!

Szczegóły kontaktu
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD

Osoba kontaktowa: iris

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)