O nas

JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
1 2 3 4 5

JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD

 • Precyzyjne przemysłowe łożyska ślizgowe VIIPLUS International: dostawca łożysk ślizgowych i producent odlewów z brązu.

 • VIIPLUS International oferuje niezrównaną gamę łożysk samosmarujących i części tulei z brązu odlewanego do wszystkich rozwiązań we wszystkich branżach

 • PRODUKUJEMY TULEJE • MAGAZYN • PROJEKT ŁOŻYSK PRZESUWNYCH Doradztwo techniczne w zakresie łożysk ślizgowych

 • Tuleja tulei i prowadnica łożyska ślizgowego Łożyska ślizgowe, tuleje samosmarujące i tuleja metalowo-polimerowa Mały ślad. Wielkie wyniki.

Dostać Brązowy Gleitlager & Tuleje z brązu Teraz!

Kliknij tutaj, aby poprosić o wycenę

Rynek Główny

 • Ameryka Północna
 • Zachodnia Europa
 • Bliski Wschód
 • Na calym swiecie

Rodzaj działalności

 • Producent
 • Eksporter

Inne szczegóły

 • marki : TULEJE Z RĘKAWAMI BRĄZOWYMI VIIPLUS, ŁOŻYSKO SAMO SMAROWANIA
 • Ilość pracowników : >100
 • Coroczne wyprzedaże : 2 Million USD-2.5 Million
 • Rok założenia : 2016
 • pc Export : 70% - 80%

MEDIAS R O LLING I ŁOŻYSKA PLAINOWE I TULEJE RĘCZNE BR O NZE

VIIPLUS MIĘDZYNARODOWY WYKONANY NA ZAMÓWIENIE Z CHINY MA NAJBARDZIEJ ZRÓŻNICOWANY INWENTARZ SPECJALNOŚCI WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI TULEJE RĘCZNE DLA DIES, OLEJU I GAZU, ORAZ RÓŻNORODNOŚĆ INNYCH BRANŻ. PRZEZ WIELE LAT, NASZE PRZESUWNE ŁOŻYSKA I KORPUSY EKSPERTYZA, CZAS I ODPOWIADAJĄCA OBSŁUGA ORAZ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ŁOŻYSKA SAMO SMARUJĄCE WYKONALI NASZ PREFEROWANEGO DOSTAWCĘ ŁOŻYSK płaskich. PRZYJEDŹ DO NAS NA NASZE SPECJALISTYCZNE I RÓŻNORODNE ZAKRESY PRODUKTÓW JAKOŚCI; OBLICZ NAS NA NASZE DOŚWIADCZENIE I WYDAJNOŚĆ. JEŚLI MASZ JAKIEKOLWIEK ZAPYTANIA OGÓLNE, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI E-MAIL ONLINE ZAMÓWIENIE Z CHINY TIFFANY@VIIPLUS.COM LUB ODWIEDŹ NASZ FORMULARZ WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM. MAMY DUŻY WYBÓR ŁOŻYSKA KOŁNIERZOWEGO WYMIARY, RÓŻNE LIŚCIE. , ŁOŻYSKA BRĄZOWE Z WALCAMI ŁOŻYSKA SAMO SMAROWANIA, ŁOŻYSKA OBROTOWE, WYJĄTKOWA OBCIĄŻENIE

PRODUCENT TULEJEK SAMO SMARUJĄCYCH ORAZ CASTOWYCH BRĄZOWYCH ŁOŻYSK W STANDARDOWYCH ROZMIARACH TULEI. VIPIPUS ŁOŻYSKA SAMO SMARUJĄCA ŁAŃCUCHOWY PRODUCENT AUTOMATYCZNEGO SMAROWANIA ŁOŻYSK ORAZ CAST MIESZANINY W CAŁYM RODZINIE. BRĄZOWE ŁOŻYSKO ŚLIZGOWE I PRODUKTY DO TULEJ METALOWYCH. POTRZEBUJEMY REPUTACJI NA SPEŁNIENIE WYMOGÓW KLIENTA W ZAKRESIE NIEZAWODNOŚCI, DOSTĘPNOŚCI I WARTOŚCI.

BEZ OŁOWIU TULEJE RĘKAWOWE STANDARDOWE TULEJE BRĄZOWE ZE STANDARDEM

Dostawca VIIPLUS standardowe rozmiary produktów i tuleje o rozmiarach calowych w naszej fabryce w Chinach. Każdy produkt z tulei i łożysk w rozmiarach magazynowych w naszym magazynie jest dostępny do natychmiastowej wysyłki. Konsekwentnie monitorujemy nasze standardowe opcje magazynowe i procesy produkcyjne, aby upewnić się, że pozostajemy dostawcą z wyboru dla naszych klientów. Czy chcesz dane dotyczące masy tulei i taniej ceny? Możesz skontaktować się z nami online.

WYSOKIEJ PRACY FESJONALNY ZESPÓŁ Z GRAFITEM WTYKANY BR O NZE TULEJE I ŁOŻYSKA

Łożyska i tuleje samosmarujące Kategorie produktów, konkretne oferty produktów, specyfikacje stopów z brązu, tolerancje i specjalne zastosowania. Skontaktuj się z nami. Standardowo zaopatrzone stopy brązu: C86300 C93200 C95400 TULEJE GRAFITOWE

BEZ OŁOWIU TULEJE RĘKAWOWE
VIIPLUS oferuje szeroki asortyment bezołowiowych zamiennych tulei z brązu i łożysk samosmarujących. W naszych bezołowiowych tulejach zamiennych ołów jest zastępowany innymi elementami, ale produkty nadal oferują wyjątkową smarowność, szczelność, zużycie, wytrzymałość, twardość i obrabialność.

ŁOŻYSKA I ELEMENTY PRZEMYSŁOWE

NASZE GŁÓWNE PRODUKTY: BRĄZ CASTOWY Z WTYCZKĄ GRAFITOWĄ, METALICZNE ŁOŻYSKA SAMO SMAROWANIA, TULEJE, TULEJE, ŁOŻYSKO ŁOŻYSKOWE, ŁOŻYSKA TWORZYW SZTUCZNYCH, ŁOŻYSKA HRUST.

CO ROBI NAS INNY

VIIPLUS JEST FIRMĄ INŻYNIERYJNĄ ŚWIADCZĄCĄ SAMODZIELNE ŁOŻYSKA WYPOSAŻENIE TECHNICZNE I ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE W RÓŻNYCH SEKTORACH TAKICH JAK WODA, ŚCIEKI WODNE, POLA OLEJOWE I GAZOWE. VIIPLUS DOSTARCZA PRODUKTY KOMPONENT. ZOBOWIĄZUJEMY SIĘ DO REWITALIZACJI NASZYCH KRAJOWYCH I MIĘDZYNARODOWYCH PARTNERSTW - Z PASJĄ O JAKOŚCI I PRZYWRÓCENIE DEDYKACJI KLIENTA. VIPLUS OFERUJE ŁOŻYSKA SAMO SMAROWANIA. ZNAJDŹ WŁASNE SMAROWANIE ROZWIĄZAŃ ŁOŻYSKA DLA WSZYSTKIEGO GLOBALNEGO PRZEMYSŁU; ZAWORY PRZEMYSŁOWE; ŁOŻYSKA ZE STALI NIERDZEWNEJ.

DLACZEGO PARTNER Z NAMI?

ŁOŻYSKA PRZESUWNE SAMO-SMARUJĄCE I BEZOBSŁUGOWE

POMPY ŁOŻYSKA SAMO SMARUJĄCE - ZAWORY TULEJE ZE STALI - SKRZYNIE BIEGÓW - TŁUMIKI MOCY PŁYNU METALOWEGO TULEJE ZWIĄZANE Z INNYMI VIIPLUS OLEJKI BEZPIECZNE PRZESUWNE PRODUKTY TULEJOWE SAMO SMAROWANIE ŁOŻYSKA PROFESJONALNY DOSTAWCA

Szczegóły kontaktu