Chiny Brązowy Gleitlager producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Tiffany

Numer telefonu : +86 18258386757

WhatsApp : +8618258386757

Free call
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD

Produkujemy • Magazyn • Obróbka mechaniczna

Silniejszy Przez samosmarujące łożysko i brązową konstrukcję Gleitlager

Precyzyjna technologia łożysk ślizgowych z wieloletnim doświadczeniem jako firma rodzinna.

  • JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
  • JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
  • JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
  • JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
  • JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Bliski Wschód, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Importer, Eksporter, Sprzedawca
marki: Samosmarujące tuleje z brązu, Gleitlager z brązu Ilość pracowników: >100
Coroczne wyprzedaże: 2 Million USD-2.5 Million Rok założenia: 2016
pc Export: 70% - 80%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Viiplus to profesjonalna firma produkująca łożyska ślizgowe

dzięki dojrzałemu procesowi produkcyjnemu, doskonałemu zespołowi badawczo-rozwojowemu, firma dąży do wysokiej jakości, wysokiej jakości, aby zapewnić klientom dobre doświadczenie użytkowania, czekamy na współpracę z Tobą.

Firma VIIPLUS projektuje rosnącą gamę samosmarujących produktów besring. Z doświadczeniem wiedzy na temat technologii łożysk ślizgowych. Jeśli nie masz pewności, które łożyska samosmarujące najlepiej pasują do twojego projektu, sprawdź w naszym przewodniku wyboru materiału na tuleje. Aby wyświetlić całą serię łożysk ślizgowych, wybierz typ tulei i skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać bezpłatną wycenę.

Nasza historia


Będąc chińskim dostawcą łożysk samosmarujących, firma viiplus stosuje swoją głęboką wiedzę na temat metalurgii, tribologii i systemów odlewniczych w celu poprawy niezawodności i wydajności urządzeń, maszyn i energii na całym świecie.

Do dziś wizja założycielska VIIPLUS, aby uczynić świat bardziej wydajnym i niezawodnym, pozostaje w centrum naszej działalności. Twój najlepszy samosmarujący dostawca łożysk i brązu Gleitlager w Chinach

VIIPLUS zapewni najlepsze łożysko samosmarujące i brązowe rozwiązanie Gleitlager

Wyślij łożyska ślizgowe z Chin w dowolne miejsce, skontaktuj się z nami i zacznij oszczędzać na zakupach łożysk samosmarujących Koszty kosztów

Dlaczego firmy z listy Fortune 500 wybierają VIIPLUS

„Najbardziej cenię sobie w VIIPLUS naszą etykę. Odnosi się do mojego własnego systemu wartości i uważam, że jest to szczególnie ważne w funkcji sprzedaży. Klienci naprawdę szanują integralność naszych przesuwnych burt i jakość naszych gotowych produktów z brązu. ”

Profesjonalna odprawa celna

Nasz profesjonalny zespół dba o to, aby odprawa celna tulei łożysk samosmarujących była zawsze płynna. Zapewniają dokładną klasyfikację łożysk ślizgowych, obsługują wszystkie formalności, faktury, listy przewozowe, B / L, kraj pochodzenia, są zawsze na bieżąco z chińską polityką celną i mają dobre relacje z celnikami w Chinach. Sprawdź nasze produkty gleitlager

VIIPLUS daje ci samosmarujące tuleje z brązu tanie ceny z Chin.

VIIPLUS jest zatwierdzoną przez Chiny spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Łożyska samosmarujące w komplecie, odlewany brąz

Łożysko, grafitowa tuleja z brązu

VIIPLUS zajmuje się produkcją i sprzedażą elementów prowadzących do tłoczenia i form wtryskowych, mechanizmu rampy matryc samochodowych, łożysk samosmarujących, odpornego na zużycie podkładki do ciągłego odlewania kęsów stalowych, okładzin i różnych samosmarujących materiałów odpornych na zużycie . W ciągu ostatnich kilku lat nieustannych wysiłków, stał się wiodącym producentem miedzi VIIPLUS i jednym z głównych dostawców miedzi, ponad 80% produktów za granicą na rynku wysokiej klasy, co zapewnia dobrą widoczność na arenie międzynarodowej a reputacja, z wieloma znanymi międzynarodowymi przedsiębiorstwami, nawiązującymi długoterminowe partnerstwo strategiczne, VIIPLUS wskazuje jednocześnie na rozległy chiński rynek, mając nadzieję na dążenie do doskonałości i jeden krok przed ideą przedsiębiorstwa, zapewnia bezpieczeństwo klientom ogólnym zadowolony produkt i usługa.

VIIPLUS to młody i energiczny zespół, który stale rozwija się dzięki swojej wyjątkowej witalności, z pełną i dojrzałą mentalnością gotową stworzyć genialnie z ogromną liczbą klientów w kraju i za granicą!

Zaawansowana technologia: z odlewaniem piaskowym, odlewaniem odśrodkowym, odlewaniem metali, odlewaniem inwestycyjnym i innymi procesami odlewania, zgodnie z wymaganiami klienta, zgodnie z materiałem obrabianym i wymaganiami procesu, aby wybrać najbardziej odpowiedni proces odlewania, dobrą obsługę klientów. Firma ma solidny i naukowy system zarządzania jakością; Posiada doskonały system kontroli jakości do testowania komponentów i testowania właściwości mechanicznych. Proces produkcyjny: odlewanie form piaskowych, odlewanie form metalowych, odlewanie odśrodkowe.

Każdy problem potrzebny do wysyłki łożysk samosmarujących z Chin,

Możemy pomóc! Importuj łożyska samosmarujące, Wyślij samosmarujące łożyska tulejowe z viiplus w Chinach na cały świat

Zapewniamy bardzo konkurencyjną cenę dla wszystkich łożysk samosmarujących zakupionych w VIIPLUS China. Dostaniesz ich bezpiecznie i na czas. Ponadto udostępniamy listę pakowania produktów dla wszystkich szczegółów oraz dokumenty odprawy celnej.

VIIPLUS dostarczy Ci najlepsze samosmarujące się rozwiązanie z brązowej tulei z Chin

VIIPLUS ma za jeden ze swoich strategicznych celów dostosowanie się do potrzeb swoich klientów, oferując elastyczną produkcję w celu dostarczania pojedynczych jednostek, a także serii w napiętych terminach.

W pobliżu Wsparcie online 24/7 i bezpłatna wycena Nasz zespół będzie online 24/7, aby zapewnić najlepsze wsparcie. Uzyskaj bezpłatną wycenę części z samosmarującymi łożyskami lub zadaj dowolne pytanie. konkurencyjna stawka

Twoje najlepsze łożyska samosmarujące, oferuj rozsądną stawkę

VIIPLUS nadal trzyma się linii samosmarujących się cen brązowych tulei w obliczu zmian taryfowych

Producent części z brązu

Standardowo zaopatrzony rozmiar tulei, VIIPLUS jest producentem tulei z brązu i samosmarujących elementów z brązu według niestandardowego rozmiaru. Samosmarujące łożyska i tuleje Kategorie produktów, Specjalne oferty produktów, Specyfikacje stopów tulei z brązu, Tolerancje i zastosowania specjalne. Skontaktuj się z nami. Standardowo zaopatrzone stopy brązu: C86300 C93200 C95400 Tuleje grafitowe.

Uzyskaj lepszą ofertę teraz

Łożyska ślizgowe doświadczają różnicy.

Sprzęt: Jakość naszych zapasów i zdolność produkcyjna oznaczają, że oferujemy najlepszy czas dostawy na rynku.

Maszyny do odlewania ciągłego

Maszyny odlewnicze odśrodkowe

Automatyczna maszyna do formowania

Automatyczna maszyna do fazowania

Miernik grubości powłoki

Testowanie 3 punktów Id

Testy metalograficzne

Badanie pierwiastków chemicznych

Badanie twardości

Twoje internetowe źródło tulei z brązu / łożysk samosmarujących - tulei, kołnierzy, podkładek.

Historia

Droga założenia

Profesjonalny chiński producent precyzyjnych komponentów do form i matryc Tuleje i konserwacja dla użytkowników końcowych Profesjonalne łożyska ślizgowe Wykonujemy komponenty stosowane w skomplikowanych narzędziach i maszynach specjalnych. Dzięki dużemu zakresowi standardowego rozmiaru części i możliwości wykonania niestandardowych brązowych części tulei, możemy ogólnie dostosować dowolny specjalny rozmiar lub konfigurację, jaką może mieć klient. Jesteśmy znani z doskonałej obsługi klienta.

łożyska z brązu Profil firmy

Zyskujesz lepsze zrozumienie samosmarujących elementów z brązu

projekty, wybór, instalacja, rozliczenie, ustawienie i ochrona środowiska

czynniki wpływające na działanie łożysk tulei. oryginał

Sprzęt Łożyska tuleje Producent, Zostań łożyskiem
ekspert w Twojej firmie. poznaj podstawy ich działania
i co musisz zrobić, aby zapewnić maksymalną żywotność łożyska ślizgowego.

Odwiedź nasz łożyska samosmarujące   zaczynać.

Usługa

Wsparcie online 24/7

VIIPLUS zawsze służy pomocą Twojej firmie.

Konkurencyjna cena

Uzyskać lepsze stawki cenowe łożysk samosmarujących, aby zmniejszyć koszty. Dodatkowo zapewnimy klasyfikację produktów łożysk tulei i odprawę celną.

Dostawa bezpieczna i na czas

Zostaw swoje łożyska samosmarujące i pozwól VIIPLUS zająć się resztą.

Zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny wszystkich towarów łożysk tulei zakupionych w Chinach viiplua. Dostaniesz ich bezpiecznie i na czas.

Mamy dobre relacje z wieloma firmami spedycyjnymi i liniami lotniczymi, dlatego możemy uzyskać od nich najlepsze ceny i stabilną przestrzeń. Będziemy online 24/7, aby cię wspierać.

Jesteśmy niezawodnym partnerem w produkcji wysokiej jakości łożysk ślizgowych, suchych łożysk ślizgowych i samosmarujących się tulei z brązu. Jako tradycyjny producent łożysk bezolejowych zapewniamy precyzyjne rozwiązania i kompleksowe wsparcie dla różnych zastosowań przemysłowych oraz dostarczamy wiodących producentów turbin, skrzyń biegów, sprężarek, pomp i maszyn wirnikowych.
Viiplus oferuje zintegrowaną produkcję, od samosmarujących się materiałów łożysk i odlewów, aż po końcowe części z brązowej tulei.

Nasz zespół
Dołącz do zespołu, który robi różnicę. Mamy duży wybór łożysk ślizgowych i kołnierzowych do różnych zastosowań. Dzięki wymiarom tulei magazynowych w naszym magazynie w Chinach oraz krótkim terminom realizacji i dobrej logistyce jesteśmy wydajnym i niezawodnym partnerem.

Skontaktuj się z nami i zacznij oszczędzać na swoich brązowych kosztach Gleitlager

Uzyskaj lepszą ofertę

  • David z Kanady

  • Valerie z Kalifornii

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość