Chiny Brązowy Gleitlager producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Tiffany

Numer telefonu : +86 18258386757

WhatsApp : +8618258386757

Free call
QC profilu

Profil kontroli jakości
Producenci mają duże doświadczenie w zakresie samosmarujących łożysk z brązu i już eksportowali brązowe tuleje i łożyska ślizgowe do wielu krajów, zwłaszcza w USA, Europie, takich jak Włochy, Niemcy, Bliski Wschód, jak Zjednoczone Emiraty Arabskie i kraje Afryki Południowej.

Jako ważny element mechaniczny, viiplus koncentruje się na szerokim zastosowaniu łożysk ślizgowych w hydraulice, przemyśle zaworów, maszynach budowlanych, przemyśle wydobywczym, maszynach budowlanych, koparkach, jako ekspertach w dziedzinie precyzyjnych elementów ślizgowych. Wprowadzenie nowych technologii w produkcji i obróbce powierzchni, innowacyjne prace rozwojowe i wyraźna orientacja na klienta sprawiły, że viiplus jest jednym z wiodących dostawców metalowych łożysk ślizgowych i metalicznych łożysk polimerowych w Chinach. Obecny asortyment brązowych produktów typu gleitlager obejmuje produkty przeznaczone do sprzedaży o różnych specyfikacjach. Portfolio produktów obejmuje osłony łożysk, tuleje i tuleje oporowe ze stali, brązu i mosiądzu z litego metalu lub stalowych kompozytów polimerowych. Asortyment materiałów i produktów obejmuje również łożyska ślizgowe z kompozytu stalowo-polimerowego do zastosowań wymagających niskiej konserwacji i bezobsługowych. Dzisiaj viiplus wnosi dużą liczbę wysokiej jakości brązowych łożysk lśniących do nowoczesnego przemysłu, zapewniając płynne funkcjonowanie całego ruchu we wszystkich instytucjach. Solidne procesy produkcyjne wykorzystują zaawansowany sprzęt pomiarowy i testowy obsługiwany przez wysoko wykwalifikowany personel. Są one niezbędne dla wysokiej jakości brązowych produktów Gleitlager, a tym samym dla maksymalnej satysfakcji klienta. Regularne, ukierunkowane szkolenie we wszystkich lokalizacjach jest czynnikiem zwiększającym satysfakcję pracowników, kładąc tym samym fundament pod długoterminowy sukces biznesowy.

Skontaktuj się z nami i zacznij oszczędzać na zakupie brązowych części błyszczących Kosztów

Uzyskaj lepszą ofertę


producent tulei z brązu

Jakość łożyska ślizgowego i przykładowe warianty

Obiekt i produkcja
Nasza produkcja ma na celu wdrożenie zarówno znormalizowanych, jak i specjalnych niestandardowych łożysk ślizgowych. Łożyska tulei przechodzą różne etapy produkcji i wykończenia, które odpowiadają standardowi kontroli jakości testowanemu zgodnie z normą jakości ISO 9001. Wykonujemy obróbkę kompletnego łożyska zgodnie z rysunkami. Oprócz własnej odlewni korzystamy z nowoczesnych maszyn CNC, tokarskich i frezarskich. Zapraszamy do umówienia się z nami, aby uzyskać własne wrażenie na temat naszego zakładu produkcyjnego.

Łożyska najwyższej jakości, podwyższone standardy.

Samosmarujący się materiał, aby spełnić Twój wysoki standard jakości i identyfikowalności. Dostawca tulei łożysk ślizgowych, dziś otrzymaj niestandardową wycenę! Standardowe zaopatrzenie łożysk Kontrola jakości. Zapewnienie jakości, aby spełnić wymagania naszych klientów.

viiplus oferuje szeroki asortyment tulei metalowo-polimerowych, łożysk z pełnego brązu, a także bloków tulei i płyt oporowych, tulei dzielonych ptfe, łożysk pom, tulei metalowych i łożysk bimetalowych. Nasza oferta doskonałych produktów oferuje lepszą efektywność energetyczną, mniejszy hałas oraz niższe koszty montażu i materiałów, a także większą wydajność i korzyści środowiskowe. Klienci mogą polegać na naszym kompleksowym wsparciu od projektu do dostawy, korzystając z najkrótszych w branży czasów realizacji.

Specjalne rozwiązania

Wszędzie tam, gdzie nie ma standardowego rozwiązania z brązowym lusterkiem, jesteśmy do dyspozycji.

Odlewanie ciągłe lub odlewanie odśrodkowe Jakość Organizacja jako całość działa zgodnie z najbardziej wymagającymi procedurami jakości, certyfikowanymi przez Quality Assurance, aby spełnić wymagania naszych klientów.

Klienci na całym świecie polegają na łożyskach ślizgowych wykonanych w Chinach.

nasze łożyska ślizgowe były stosowane w maszynach na wszystkich kontynentach.

Jako dostawca pełnego serwisu łożysk ślizgowych oferujemy odpowiednie rozwiązanie każdego problemu.

Nasza szybkość, duża elastyczność i niezmiennie wysokiej jakości brązowa lśniąca blenda

w każdym procesie produkcyjnym.

TWORZENIE FUNKCJI

„Traktuj klientów szczerze, uważnie traktuj reputację firmy i zależnie od wysokiej jakości, aby odnieść sukces” - to pomysł zarządzania producentów. Mają szczerą nadzieję na rozwój i współpracę ze wszystkimi, a także na ustanowienie długoterminowych i stabilnych relacji operacyjnych w końcu ze sobą. Serdecznie witamy obecność starych i nowych klientów.

Produkt końcowy
Rozwiązanie VIIPLUS do produkcji gotowych elementów z brązu i brązu samosmarującego na podstawie rysunków naszych klientów.

Certyfikaty
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
  Standard: DIN 1494 / ISO 3547 Standard Sliding Bearing
  Numer: sliding bearing and bushing technology
  Data wydania: 2013-10-18
  Data wygaśnięcia: 2023-10-18
  Zakres / piecyk: VIIPLUC offers an extensive range of sliding bearings to fulfil your needs!
  Wydane przez: CHINA China In Fabrication And Stamping Solutions | Bronze Bushings & Plate
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
  Standard: Self-lubricating Bearings Quality Control
  Numer: VIIPLUS Sliding Bearing Facility
  Data wydania: 2017-07-26
  Data wygaśnięcia: 2027-08-26
  Zakres / piecyk: Customized Solutions ,Special Plain Bearings ,Steel Bearings ,Composite Bushings ,Bronze Plain Bearings
  Wydane przez: CHINA BRONZE BUSHING SLEEVE, BEARINGS STOCK. C93200 BEARING BRONZE BUSHING, C95400 ALUMINUM BRONZE PLATE,C86300 GRAPHITE BRONZE BUSHING
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość