Dom

JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Kontrola jakości

Orzecznictwo
Chiny JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Certyfikaty
Chiny JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Nasza firma importuje brązowy blender z viiplus china, profesjonalny zespół viiplus dba o to, aby odprawa celna była zawsze płynna. Zapewniają dokładną klasyfikację tulei z brązu, obsługują wszystkie formalności, Otrzymaliśmy samosmarujące tuleje z brązu. Wyglądają dobrze i wysokiej jakości.

—— David z Kanady

Sprowadzamy brązowy brąz z Chin do incoterm FOB w Szanghaju, czasem drogą lotniczą. viiplus jest bardzo dobrym dostawcą brązowego błyszczącego szkła, są bardzo profesjonalni i cierpliwi, po poinformowaniu o nowym zamówieniu wyprodukują brązowego błyszczącego szkła na czas i podadzą nam harmonogram, a następnie musimy tylko odebrać brązowe części

—— Valerie z Kalifornii

Najlepsze wykończenie powierzchni dla łożysk ślizgowych, węższa koncentryczność i jednorodność materiału tulei z brązu.

—— Daisy Z Niemiec

„Idealne tuleje zaworowe, bardzo dziękuję za doskonałą obsługę klienta!

—— Beverly z Florydy

Owinięte tuleje z brązu są produkowane z wgłębieniami w kształcie rombu na powierzchni wewnętrznej średnicy, które zapewniają zbiorniki smaru, które pozwalają na dłuższą pracę.

—— Michael Russo

Im Online Czat teraz
QC profilu
CERTYFIKATY

Nasze tuleje przeszły wiele certyfikatów.

Produkcja łożysk samosmarujących i kontrola jakości

Profil QC
Producenci mają duże doświadczenie w zakresie samosmarujących łożysk z brązu i już wyeksportowali brązowe tuleje i łożyska ślizgowe do wielu krajów, zwłaszcza do USA, Europy, np. Włoch, Niemiec, Bliskiego Wschodu, jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, i krajów afrykańskich Sonth.

 

Jako ważny element mechaniczny, viiplus koncentruje się na szerokim zastosowaniu łożysk ślizgowych w przemyśle hydraulicznym, zaworowym, maszynach budowlanych, górnictwie, maszynach budowlanych, koparkach, jako eksperci w zakresie precyzyjnych elementów ślizgowych.Wprowadzenie nowych technologii w produkcji i obróbce powierzchni, innowacyjne prace rozwojowe i wyraźne zorientowanie na klienta sprawiły, że viiplus stał się jednym z wiodących dostawców metalowych łożysk ślizgowych i metalowych łożysk polimerowych w Chinach.Bieżąca gama brązowych produktów gleitlager obejmuje sprzedawane produkty o różnych specyfikacjach.Portfolio produktów obejmuje panewki łożysk, tuleje i tuleje oporowe wykonane ze stali, brązu i mosiądzu z litego metalu lub stalowych kompozytów polimerowych.Materiały i gamy produktów obejmują również łożyska ślizgowe z kompozytów stalowo-polimerowych do zastosowań wymagających niewielkiej konserwacji i bezobsługowych.Dzisiaj viiplus wnosi dużą liczbę wysokiej jakości brązowych łożysk typu „gleitlager” do nowoczesnego przemysłu, zapewniając płynną pracę wszystkich ruchów we wszystkich instytucjach.Solidne procesy w produkcji wykorzystują zaawansowane urządzenia pomiarowe i testujące obsługiwane przez wysoko wykwalifikowany personel.Są one niezbędne dla wysokiej jakości produktów Gleitlager z brązu, a tym samym dla maksymalnego zadowolenia klientów.Regularne, ukierunkowane dokształcanie we wszystkich lokalizacjach jest czynnikiem zwiększającym satysfakcję pracowników, stanowiąc tym samym podstawę długoterminowego sukcesu biznesowego.

Skontaktuj się z nami i zacznij oszczędzać na zakupie brązowych części gleitlager

Uzyskaj lepszą wycenę


bronze bushing manufacturer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jakość łożysk ślizgowych i przykładowe odmiany

Zakład i produkcja


Nasza produkcja jest przeznaczona do wdrażania zarówno znormalizowanych, jak i specjalnych łożysk ślizgowych.Łożyska tulei przechodzą różne etapy produkcji i wykończenia, które odpowiadają standardom zapewnienia jakości przetestowanym zgodnie z normą jakości ISO 9001.Podejmujemy się obróbki kompletnego łożyska zgodnie z rysunkami.Oprócz własnej odlewni korzystamy z nowoczesnych maszyn CNC, tokarek i frezarek.Zapraszamy do umówienia się z nami na spotkanie, aby uzyskać własne wrażenie na temat naszego zakładu produkcyjnego.customize sliding bearings

Najwyższej jakości łożyska, podwyższone standardy.

 

Materiał samosmarujący spełniający wysokie standardy jakości i identyfikowalności. Dostawcy tulei łożysk ślizgowych, już dziś uzyskaj niestandardową wycenę! Kontrola jakości łożysk w magazynie standardowym. Zapewnienie jakości w celu spełnienia wymagań naszych klientów.

 

viiplus oferuje szeroką gamę tulei metalowo-polimerowych, łożysk z litego brązu, a także bloków tulei i płytek oporowych, dzielonych tulei ptfe, łożysk pom, tulei metalowych oraz łożysk i zespołów bimetalicznych.Nasza oferta doskonałych produktów oferuje lepszą wydajność energetyczną, obniżony poziom hałasu, niższe koszty montażu i materiałów, a także większą wydajność i korzyści dla środowiska.Klienci mogą liczyć na nasze wszechstronne wsparcie od projektu po dostawę, korzystając z jednych z najkrótszych w branży czasów realizacji.

 

Rozwiązania specjalne

 
Wszędzie tam, gdzie nie ma standardowego roztworu brązowego typu gleitlager, jesteśmy wykorzystywani.

JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD kontrola jakości 2

 

Odlewanie ciągłe lub odlewanie odśrodkowe Jakość Aby spełnić wymagania naszych klientów, cała organizacja działa zgodnie z najbardziej wymagającymi procedurami jakości, poświadczonymi przez Dział Zapewnienia Jakości.

 

Klienci na całym świecie polegają na łożyskach ślizgowych wyprodukowanych w Chinach.

nasze łożyska ślizgowe były używane w maszynach na wszystkich kontynentach.

Jako dostawca kompleksowych usług w zakresie łożysk ślizgowych oferujemy odpowiednie rozwiązanie każdego problemu.

Nasza szybkość, wysoka elastyczność i niezmiennie wysokiej jakości brązowy gleitlager

w każdym procesie produkcyjnym.

 

Tworzenie funkcji

 

„Traktuj klientów szczerze, traktuj skrupulatnie reputację firmy i polegaj na wysokiej jakości, aby osiągnąć sukces” - to idea kierownictwa producentów.Mają szczerą nadzieję na rozwój i współpracę ze wszystkimi, a wreszcie na nawiązanie długoterminowych i stabilnych relacji operacyjnych.Serdecznie witamy w obecności starych i nowych klientów.

Produkt końcowy
Rozwiązanie VIIPLUS do produkcji gotowych części z brązu i brązu samosmarującego na podstawie rysunków naszych klientów.
QUALITY EXCELLENT

 

 

 

 
 

 

 
 
 
Certyfikaty
 • Chiny JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Certyfikaty

  Standard:DIN 1494 / ISO 3547 Standard Sliding Bearing

  Numer:sliding bearing and bushing technology

  Data wydania:2013-10-18

  Data wygaśnięcia:2023-10-18

  Zakres / piecyk:VIIPLUC offers an extensive range of sliding bearings to fulfil your needs!

  Wydane przez:CHINA China In Fabrication And Stamping Solutions | Bronze Bushings & Plate

 • Chiny JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Certyfikaty

  Standard:Self-lubricating Bearings Quality Control

  Numer:VIIPLUS Sliding Bearing Facility

  Data wydania:2017-07-26

  Data wygaśnięcia:2027-08-26

  Zakres / piecyk:Customized Solutions ,Special Plain Bearings ,Steel Bearings ,Composite Bushings ,Bronze Plain Bearings

  Wydane przez:CHINA BRONZE BUSHING SLEEVE, BEARINGS STOCK. C93200 BEARING BRONZE BUSHING, C95400 ALUMINUM BRONZE PLATE,C86300 GRAPHITE BRONZE BUSHING

Szczegóły kontaktu
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Miss. Tiffany

Tel: +86 18258386757

Faks: 86-573-84499352

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)