Chiny Brązowy Gleitlager producent
WYKONUJEMY • MAGAZYN • PROJEKTOWANIE TRIBOLOGICZNE ŁOŻYSKA PRZESUWNE HTTPS://BRONZELUBE.COM | ŹRÓDŁO CHIŃSKIE PREMIERA DO ŁOŻYSKA SAMO SMAROWANEGO ONLINE

DOSTARCZAJĄC WIĘCEJ SWOBODY PROJEKTOWANIA, ZNAJDŹ SWÓJ WTYCZKI GRAFITOWY BRĄZOWY WYMIAR TULEJKI S

INŻYNIERIA | PRODUKCJA NIESTANDARDOWA PRODUKCJA ŁOŻYSKA PLASTIKOWE Z TWORZYW SZTUCZNYCH | TOLERANCJA MONTAŻU

TWOJE ŹRÓDŁO ONLINE DLA TULEJEK BRĄZOWYCH - TULEJE RĘCZNE, / KOŁNIERZE, PODKŁADKI

Aktualności

June 18, 2019

Specjalista w dziedzinie łożysk ślizgowych i tulei niestandardowych | Specjalne wymiary i rozmiary imperialne są dostępne na życzenie

Jeden z producentów i dostawców łożysk ślizgowych, ślizgowych i rolkowych. Logistyka światowej klasy! Technologia łożysk ślizgowych, producent łożysk ślizgowych w Chinach, łożyska ślizgowe, tuleje, łożyska samosmarujące, tuleje cylindryczne, trybologia, inżynieria powierzchni.

Tuleje z brązu grafitowego z korkiem to łożysko ślizgowe wykonane z brązowego materiału łożyska C86300 C86200. Idealnie nadają się do zastosowań, w których normalne smarowanie jest trudne lub niemożliwe do zapewnienia. Dostępne w magazynie - tuleja, kołnierze, łożyska wzdłużne, podkładka i półka.

Smarowanie bezolejowe Smarowanie olejem lub paliwem jest trudne do umieszczenia, może być używane bez konserwacji lub z mniejszą konserwacją, ale eliminuje także ryzyko związane z niewystarczającym zaopatrzeniem.

Tuleja: Brązowa podkładka ślizgowa Obsada Brąz Tuleja Solidny metal Mosiężne łożysko z dużym obciążeniem Grafit Zatkane oleje Łożysko tulei

Standardowe i konfigurowalne komponenty przemysłowe z Chin. Komponenty mechaniczne, tłoczniki, formy do tworzyw sztucznych dostępne w VIIPLUS BUSHING. Bezpłatne pobieranie CAD, krótkie terminy realizacji, konkurencyjna cena, zamówienie online.

Zastosowanie wysoko funkcjonalnych materiałów na tuleje w przemyśle spożywczym Wiele naszych wysoce funkcjonalnych materiałów spełnia wymagania przemysłu spożywczego pod względem wydajności, ale także używa materiałów, które mogą mieć kontakt z ludzkim ciałem i spełniają wymagania FDA i ROHA.

ŚLEDŹ NAS NA

Odporność na wysoką temperaturę C86300 Brązowe tuleje i tuleje ślizgowe z brązu z kołnierzem

HTTP://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM

Szczegóły kontaktu