Chiny Brązowy Gleitlager producent

Rowkowane olejem w żeliwnych łożyskach i tulejach spiralnych według rozmiaru

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Producent tulei
Nazwa handlowa: Bronze Groove Bearings
Orzecznictwo: Bushing Standards ASTM Casting Copper Alloy
Numer modelu: Tuleja łożyskowa Toczona brązowo tuleja pełna
Zapłata:
Minimalne zamówienie: NIESTANDARDOWE TULEJE NA ZAMÓWIENIE
Cena: Sliding Bronze Bearing Dimensions Tolerance,Stock Price
Szczegóły pakowania: Standardowe opakowanie eksportowe lub jako wymóg klienta
Czas dostawy: 7-15 dni roboczych
Zasady płatności: T / T,
Możliwość Supply: STANDARDOWE TULEJE TOLERANCYJNE

Szczegóły informacji

Materiał tulei: Odlewanie stopu miedzi ASTM, materiał standardowy, BRĄZOWY STOP METALU Kształty i formy: Łożyska walcowe, łożyska kołnierzowe
Charakterystyka Na morzu lub w powietrzu: Nadaje się do dużych obciążeń aplikacji: Maszyny leśne, części obudowy pompy, łożyska cylindrów, przemysł transportowy i kontenerowy itp. Ksz
Funkcja: Łatwy w montażu, bezobsługowy Rozmiar klienta: łożyska z brązu z rowkami smarowymi.
Rodzaj tulei: Tuleja z brązu Inne łożyska materiałowe: Tuleja z brązu manganowego, tuleje z brązu aluminiowego, tuleje z brązu cynowego

opis produktu

Brązowy katalog łożysk i tulei, sprzedaż online, wykonana na zamówienie z Chin. Rozmiar standardowy i niestandardowe wymiary, poproś o katalog Onlince.

VIIPLUS oferuje rosnącą gamę produktów inżynieryjnych z brązowych łożysk i tulei z brązowego rowka, aby utrzymać przemysł w sposób wydajny i niezawodny.

Zapytaj nasze najlepsze ceny

Rodzaje łożysk rowków smarowych. Istnieją różne kształty i geometrie rowków, które należy stosować w zależności od rodzaju smaru i ruchu.

* Rowki mogą być zamknięte lub otwarte z jednej lub obu stron.

Osiowy
Obwodowy
Śrubowaty
Owalny
Podwójny owal
Liczba ośmiu
Półtora ósemki
Podwójna liczba ośmiu
Dwupoziomowa liczba ośmiu

Olej rowkowany w żeliwnych łożyskach i tulejach spiralnych wykonanych na zamówienie z Chin Usługi niestandardowe: spełnienie wszystkich Twoich potrzeb
Produkujemy brązową tuleję. Od zastosowania grafitu jako smaru w niestandardowych częściach obrabianych do rowkowania w celu stworzenia nowej lub ulepszenia istniejącej części, nasze niestandardowe usługi obróbki skrawaniem ożywiają Twoją wizję. Obracanie / Wytaczanie / Rowkowanie / Obróbka / Frezowanie / Wiercenie / Szlifowanie / Gratowanie . Nasza usługa obróbki zapewnia wartość dodaną do pełnej gamy rozwiązań gatunkowych stali, od materiału stalowego do półproduktów lub gotowych elementów. Nasze możliwości obróbki warsztatowej obejmują toczenie CNC, frezowanie, szlifowanie, wiercenie, obróbkę z dużą prędkością, obróbkę powierzchni i tak dalej.
Oferujemy szereg brązowych materiałów na tuleje?
VIIPLUS oferuje różnorodne stopy brązu w połączeniu z know-how i wysokim poziomem usług. Różne czynniki decydują o wyborze stopu. Środowisko pracy, nośność i koszty to tylko kilka. Zwymiaruj największy asortyment rozwiązań łożysk dla stopów brązu dostosowanych do twoich potrzeb. Terminowa dostawa jest jednym z naszych priorytetowych celów w firmie. Zdobądź qoute teraz.
TULEJE BRĄZOWE TULEJE WYKONANE NA ZAMÓWIENIE Z CHIN
Specjalizujemy się w łożyskowaniu i produkcji samosmarujących blach, tulejach tłoczących, elementach przemysłowych, odlewach ciśnieniowych, łożyskach z brązu, tulejach łożyskowych z tworzyw sztucznych i niestandardowych produktach ślizgowych. online: POJEDYNCZA PĘTLA / RYSUNEK ÓSMA / JEDNA PROSTA I JEDNA OKRĄGŁA / PODWÓJNA PĘTLA / OKRĄGŁA ROWKA / PROSTA ROWKA / RH I LH SPIRALNA PODWÓJNA RYSUNEK OSIEM bronzegleitlager.com
Tuleje z brązu VIIPLUS wykazują czterokrotnie większą odporność na zużycie niż tuleje OEM z powodu zastosowania ulepszonych materiałów. Ten wyższy poziom jakości jest wymagany, aby tuleje z brązu pasowały do ​​wałów, zarówno pod względem wydajności, jak i żywotności części. Większe smarowanie występuje również na brązowych tulejach, aby zapewnić rozwiązanie specjalnie dostosowane do twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy chcesz tuleję prostą, czy tuleję kołnierzową modyfikowaną smarem, rozmiar materiału i tuleje z brązu dostępne w arsenale VIIPLUS zapewnią ci to, czego potrzebujesz.
VIIPLUS Industries dostarczył wysokiej jakości brązowe tuleje do rowków na całym świecie. Dzięki jakości i precyzji można również znaleźć nasze tuleje ze stopu i brązu o takich samych właściwościach wytrzymałościowych i technicznych, jakich można oczekiwać. Dzięki wyjątkowemu dopasowaniu i trwałości na przesuwnych tulejach spodziewaj się niespotykanej liczby godzin pracy na maszynie.
TULEJA Z BRĄZU Z LITEGO TOCZENIA, CIĘŻKA KONSERWACJA, DIN 1850 / ISO 4379 /

CIĘŻKA KONSERWACJA ŁOŻYSKA RYŻOWE Z ROWKAMI SMAROWANIA
Wykonane na zamówienie z Chin Solidna tuleja z brązu, ciężka konserwacja, DIN 1850 / ISO 4379 , Ciężka konserwacja
BRĄZOWE TULEJE MATERIAŁY
Standardowy materiał CuSn12. Dodatkowe stopy: CuSn7ZnPb (RG7), CuSn10, CuSn12, CuPb10Sn, CuPb15Sn, CuAl10Ni, CuSn10Zn (RG10), CuZn25Al5, CuSn5ZnPb (RG 5)
Jesteśmy producentami i dystrybutorami tulei z brązu lanego, tulei stalowych, niestandardowych łożysk z brązu, części tulei z przemysłu form oraz różnych tulei z brązu grafitowego C86300, C95400, C93200 .
SPECJALNE PRODUKCYJNE TULEJE BRĄZOWE CAST
Tuleja odlewana z brązu Części rysunkowe i specjalne rozmiary mogą być produkowane na zamówienie.
Kształty i formy z brązowej tulei
Formy łożysk dostępne w standardowych wymiarach
TULEJE CYLINDRYCZNE
Formy łożysk na zamówienie: tuleje cylindryczne o niestandardowych wymiarach, tuleje kołnierzowe, płyty ślizgowe, niestandardowe konstrukcje łożysk.
Produkowane również z innych stopów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać ofertę lub więcej informacji.
ZAKRES APLIKACJI
Łożyska ślizgowe i tuleje ślizgowe: sprzęt górniczy, produkcja dźwigów, przemysł morski i offshore, cylindry hydrauliczne, sprzęt budowlany, produkcja pojazdów
CHARAKTERYSTYKA TULEJEK BRĄZOWYCH CAST
- Nadaje się do dużych obciążeń
- Wiele obszarów nas (łożysko uniwersalne)
- Długie życie
- Szeroki zakres temperatur
SZCZEGÓŁY TOLERANCJI TULEJKI
Obudowa Ø Na podstawie wymagań klienta
Tuleja Ø wewnętrzna po zamontowaniu Na podstawie wymagań klienta
Tolerancja wału Na podstawie wymagań klienta
ŁOŻYSKA SAMO SMAROWANIA
Tuleje z brązu lanego są przeznaczone do smarowania w celu zapewnienia optymalnej żywotności. Można stosować wszystkie popularne smary i / lub oleje.
DORADZTWO MONTAŻOWE
Obudowa: Faza min. 1,5 mm x 15-45 °, dla łatwego wyrównania tulei
Wał: Faza 5 mm x 15 °, dla łatwego wkładania wału
ROZPOCZNIJ SWÓJ PROJEKT Z INŻYNIEREM APLIKACJI

C jak wybrać najlepszy transport do wysyłki łożysk samosmarujących ?

1. Wysyłamy łożyska samosmarujące drogą morską

z lepszą stawką za wysyłkę z China Ocean Freight z Chin

Niedrogość żeglugi morskiej oraz fakt, że można wysyłać duże, samosmarujące części łożyskowe z brązowej tulei, sprawia, że ​​jest to idealna opcja wysyłki dla importerów z Chin.

Czego nie możesz wysłać drogą powietrzną, z pewnością możesz wysłać przez ocean.

2. Wyślij łożyska samosmarujące drogą powietrzną

Fracht lotniczy z Chin

3. Wysyłka od drzwi do drzwi z Chin

4. wysyłka kurierska z chin

z zamówieniem próbnym lub pilną dostawą

Główne linie lotnicze specjalizujące się w wysyłce kurierskiej z Chin to DHL, FedEx, TNT, EMS i UPS .

ekspresowa WYSYŁKA

Twoje samosmarujące się łożyska z brązowej tulei dotrą szybciej dzięki kurierskiej wysyłce niż w przypadku wybrania innych opcji.

Uzyskaj lepszą ofertę

Wybierz dostawcę niezawodnego chińskiego samosmarującego łożyska z brązu dla swoich towarów
NAPRAWA: Specjalne wymiary i imperialne rozmiary są dostępne na życzenie.
* Dla wyższych wymagań - np. Wyższych zakresów temperatur - w tej kategorii dostępne są różne materiały.
** Podane wartości we właściwościach materiału obowiązują dla optymalnych warunków pracy. Zmieniając warunki aplikacji, np. Wzrost prędkości poślizgu lub odkształcenia, wartości te mogą się zmieniać.
Tuleje, Łożyska smarowane, Łożyska kompozytowe, Łożyska metalowe, Łożyska kompresorowe, Metal-polimer, Rany z włókien, Łożyska ślizgowe, Łożyska kołnierzowe, Łożyska polimerowe, Łożyska kołnierzowe, Łożyska pompowe, Tuleje kołnierzowe, Płyty oporowe, Łożyska przemysłowe
Hot Tags: Tuleja z litego brązu z tuleją, Chiny, dostawcy, producenci, fabryki, hurt, niestandardowe tuleje

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych