Chiny Brązowy Gleitlager producent

Łożyska - Kula - Stal nierdzewna 316 - Dwurzędowa - Otwarta

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Producenci łożysk samosmarujących
Nazwa handlowa: REPLACE BRAND GARLOCK BEARINGS (GGB)
Orzecznictwo: DIN 1494, ISO 3547 STANDARD BUSHING
Numer modelu: TYP TULEJKI KOŁNIERZ RĘKAWICZKI
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Competitively Priced vs DU DX, Provides Lubricating Bush
Szczegóły pakowania: PALETA DREWNIANA, POKROWCE DREWNIANE, KARTON, STANDARD EKSPORTU TUCZU, WYMAGANIA OKREŚLONE PRZEZ KLI
Czas dostawy: 7-20 DNI, ROZMIAR MAGAZYNU NATYCHMIASTOWA DOSTAWA
Zasady płatności: TT ZGODNIE Z UNIĄ ZACHODNĄ
Możliwość Supply: Brązowe tuleje kołnierzowe, brązowe podkładki oporowe, brązowe tuleje samosmarujące

Szczegóły informacji

Struktura: Deep Groove, łożysko poprzeczne Pakiet: Kartony
Usługi: Dostosowane usługi OEM materiał: Stal chromowana
Poziom hałasu: ZV1 ZV2 ZV3 Rodzaj uszczelnienia: ZZ 2RS OPEN
Smarowanie: Smar Olejowy Funkcja: Long Life High Speed

opis produktu

Łożyska - Kula - Stal nierdzewna 316 - Dwurzędowa - Otwarta

Łożyska kulkowe zwykłe | Łożyska, zespoły i obudowy - Łożyska samosmarujące - Montaż łożysk

Zakupy online z dużego wyboru w sklepie przemysłowym i naukowym.

VIIPLUS Łożyska i tuleje Produkty
Nasze główne produkty to łożyska kulkowe zwykłe, łożyska kulkowe wzdłużne, łożyska kół, łożyska sprzęgła, łożyska kuliste. opis

Przegląd

Łożysko kulkowe zwykłe jest łożyskiem. Łożysko kulkowe zwykłe jest rodzajem akcesoriów do dźwigów.
Łożyska kulkowe zwykłe mają najbardziej typową strukturę wśród łożysk tocznych i mają szerokie zastosowanie.
VIIPLUS specjalizuje się w produkcji łożysk kulkowych zwykłych i łożysk samosmarujących.
Łożysko kulkowe zwykłe jest najczęstszym rodzajem łożyska tocznego. Podstawowy typ łożyska kulkowego zwykłego składa się z pierścienia zewnętrznego, pierścienia wewnętrznego, zestawu stalowych kulek i zestawu elementów ustalających. dwa rodzaje jednorzędowe i dwurzędowe, struktura kulista z głębokim rowkiem dzieli również uszczelkę, a dwa typy konstrukcji typu otwartego, typ otwarty odnosi się do łożyska nie przyjmuje struktury uszczelnienia, kulka z głębokim rowkiem typu dzielącego dzieli się na uszczelnienie pyłoszczelne i olejoodporne.

Jakie są zalety łożysk samosmarujących w porównaniu ze zwykłymi łożyskami kulkowymi zwykłymi

Łożyska kulkowe zwykłe są najbardziej popularnymi ze wszystkich rodzajów łożysk kulkowych, ponieważ są dostępne w szerokiej gamie układów uszczelnienia, osłony i pierścienia osadczego.

Łożyska kulkowe zwykłe o prostej strukturze, łatwe w użyciu, to najszerszy zakres zastosowań, rodzaj łożysk.

Łożyska samosmarujące i łożyska są podobne, należą do serii łożysk ślizgowych, zwykle stosowanych do niskich prędkości, dużych obciążeń lub niełatwo smarować to miejsce, takie jak pompa głębinowa.

Zaawansowana technologia smaru - VIIPLUS Samosmarujące smary do łożysk, które mogą wydłużyć żywotność smaru i wydajność łożysk.

Chiny Producent łożyska kulkowego zwykłego

Łożysko kulkowe zwykłe
Łożysko kulkowe zwykłe jest najczęstszym rodzajem łożyska tocznego. Podstawowy typ łożyska kulkowego zwykłego składa się z pierścienia zewnętrznego, pierścienia wewnętrznego, zestawu stalowych kulek i zestawu elementów ustalających. dwa rodzaje jednorzędowe i dwurzędowe, struktura kulista z głębokim rowkiem dzieli również uszczelkę, a dwa typy konstrukcji typu otwartego, typ otwarty odnosi się do łożyska nie przyjmuje struktury uszczelnienia, kulka z głębokim rowkiem typu dzielącego dzieli się na uszczelnienie pyłoszczelne i olejoodporne.


Łożysko kulkowe zwykłe jest najczęstszym rodzajem łożyska tocznego. Podstawowy typ łożyska kulkowego zwykłego składa się z pierścienia zewnętrznego, pierścienia wewnętrznego, zestawu stalowych kulek i zestawu elementów ustalających. dwa rodzaje jednorzędowe i dwurzędowe, struktura kulista z głębokim rowkiem dzieli również uszczelkę, a dwa typy konstrukcji typu otwartego, typ otwarty odnosi się do łożyska nie przyjmuje struktury uszczelnienia, kulka z głębokim rowkiem typu dzielącego dzieli się na uszczelnienie pyłoszczelne i olejoodporne. Odporny na kurz materiał pokrywy uszczelniającej do tłoczenia stali odgrywa jedynie prostą rolę w zapobieganiu kurzu w bieżni łożyska. Typem olejoodpornym jest uszczelnienie olejowe typu kontaktowego, które może skutecznie zapobiegać smarowaniu wewnątrz łożyska przed przelewem.
Jednorzędowy kod typu łożyska kulkowego zwykłego to 6, dwurzędowy kod łożyska kulkowego zwykłego wynosi 4. Jego prosta konstrukcja, łatwa w użyciu, jest najpopularniejszą produkcją, najczęściej stosowanym rodzajem łożyska.

Cechy:


1: Może wytrzymać obciążenie promieniowe i dwukierunkowe obciążenie osiowe

2: Nadaje się do szybkich obrotów i wymaga niskiego hałasu, niskiej wibracji okazji
3: Z osłoną przeciwpyłową z blachy stalowej lub łożyskiem uszczelniającym z gumową uszczelką uprzednio wypełnione odpowiednią ilością smaru;

Łożysko kulkowe zwykłe:


1. Najbardziej reprezentatywne z łożysk tocznych, szeroko stosowane
2. Pierścień zewnętrzny z łożyskiem pierścieniowym lub kołnierzowym, który jest łatwy do pozycjonowania osiowego i łatwy do zainstalowania osłony;
3.Maksymalny rozmiar łożyska jest taki sam jak łożyska standardowego, ale pierścienie wewnętrzne i zewnętrzne mają koryto, które zwiększa liczbę kul i poprawia obciążenie nominalne.

Struktura
Łożysko kulkowe zwykłe
Nazwa handlowa
Jako wymaganie klienta
Standard jakości
ISO9001: 2008
Usługi
OEM Na podstawie twojego Aborygenów
Czas dostawy
5-20 dni
Pakiet łożysk
Rolka, pudełko, karton, paleta
Termin płatności
L / C, T / T
Materiał
Stal chromowa (główna), stal węglowa, stal nierdzewna, ceramika

VIIPLUS produkuje pełną gamę łożysk kulkowych zwykłych.

Model miniaturowy

Model miniaturowy
604,605,606,607,608,609 itp
6000 serii
6000,6001,6002,6003,6004,6005,6006,6007,6008,6009 itp
Seria 6200
6200,6201,6202,6203,6204,6205,6206,6207,6208,6209,6210 itp
Seria 6300
6301,6302,6303,6304,6305,6306,6307,6308,6309,6310 itp
Seria 6400
6403,6404,6405,6406,6407,6408,6409,6410 itp

Łożyska kulkowe zwykłe jednorzędowe są najczęstszym rodzajem łożyska tocznego i są stosowane w wielu różnych zastosowaniach.

Łożysko kulkowe zwykłe może wytrzymać głównie obciążenie promieniowe, a także może wytrzymać pewne mierzalne obciążenie osiowe.

PODANIE

Łożyska kulkowe zwykłe mogą być stosowane do przekładni, oprzyrządowania, silników, urządzeń gospodarstwa domowego, silników spalinowych, pojazdów transportowych, maszyn rolniczych, maszyn budowlanych, maszyn budowlanych, rolek.

Dostarczamy również łożyska głębokiego gaju, łożyska krótkich kolumn, łożyska stykowe kątowe i niektóre łożyska precyzyjne.

Duże łożyska kulkowe zwykłe

Łożyska kulkowe zwykłe mogą przenosić obciążenia promieniowe, osiowe lub zespolone, a dzięki prostej konstrukcji łożyska tego typu mogą być wytwarzane w celu zapewnienia zarówno wysokiej dokładności działania, jak i dużej prędkości działania.
Łożyska kulkowe zwykłe są wszechstronnymi, samozabezpieczającymi się łożyskami z pełnymi pierścieniami zewnętrznymi, pierścieniami wewnętrznymi oraz zespołami kulowymi i koszykowymi.
Następnie łożysko o lepszej prędkości jest zaprojektowane tak, aby zadowolić użytkownika.
Pokaż produkt

Łożysko kulkowe zwykłe Metoda montażu

  1. Metoda montażu łożyska kulkowego zwykłego: pasowanie na siłę: ciasno pasowany pierścień wewnętrzny i wał łożyska, pierścień zewnętrzny i otwór łożyska są luźne, dociskamy łożysko, które ma być dociskane do wału, są dostępne, a następnie złożyć wałek razem z łożyskiem otwór łożyska, po naciśnięciu na powierzchnię czołową pierścienia wewnętrznego łożyska, amortyzuje obudowę montażową wykonaną z miękkiego metalu (miedzi lub stali miękkiej), ciasno pasuje pierścień zewnętrzny i otwór łożyska, pierścień wewnętrzny i wałek jest luźny, łożysko można najpierw wcisnąć w otwór łożyska, a następnie średnica obudowy montażowej powinna być nieco mniejsza niż średnica otworu. Jeśli pierścień łożyska, wał i otwór są dobrze dopasowane, zainstaluj pierścień wewnętrzny i pierścień zewnętrzny, aby docisnąć je do wału i otworu jednocześnie. Struktura tulei montażowej powinna umożliwiać dociśnięcie powierzchni czołowych pierścienia wewnętrznego i zewnętrznego pierścień łożyska w tym samym czasie.

  2. Metoda montażu łożyska kulkowego zwykłego 2: ogrzewanie współpracuje: poprzez ogrzewanie łożyska lub gniazda łożyska, poprzez zastosowanie rozszerzalności cieplnej dopasuje się do metody montażu luźnego. Metoda instalacji jest rodzajem powszechnego i energooszczędnego. Ta metoda jest odpowiednia dla wielkości zakłóceń większej instalacji łożyska, łożyska przed typem ładowania na gorąco lub oddzielnego pierścienia łożyska w zbiorniku paliwa nawet ciepła 80-100 ℃, a następnie obciążonego na wale, jak najszybciej z oleju aby zapobiec wewnętrznemu pierścieniu po chłodzącej powierzchni czołowej, a złącze oporowe nie jest szczelne, aby osiowe chłodzenie łożyska mogło następnie dokręcić. Łożyskowanie zewnętrznego pierścienia łożyska i gniazda łożyska z lekkiego metalu, przez podgrzanie metody ładowania łożyska na gorąco, można uniknąć dopasowania powierzchni do łożyska, aby się zepsuć. Zbiornik grzewczy z łożyskiem i powinien znajdować się w pewnej odległości od dna siatki, lub wiszące haczyki w łożyskach, łożysko na dole, w przypadku ciężkich zanieczyszczeń w łożysku lub nierównomiernego nagrzewania, zbiornik paliwa musi mieć termometr, ściśle kontrolować temperaturę oleju nie może przekraczać 100 ℃, aby zapobiec efektowi hartowania, zmniejszyć twardość pierścienia.

Możliwość zaopatrzenia

Możliwość zasilania:
1000000 sztuk / sztuk na miesiąc Łożysko kulkowe zwykłe

pakowanie i dostawa

Szczegóły pakowania
Chiny Producent łożyska kulkowego zwykłego
1. Opakowanie przemysłowe: plastikowa torba, karton lub drewniana skrzynia paletowa
2. Opakowanie handlowe: 1 szt. / Plastikowa torba + kolorowe pudełko + karton
3. Zgodnie z wymogami celnymi
Port
Szanghaj
Czas realizacji:
5-20 dni, zależnie od ilości

Obliczanie współczynnika tarcia łożyska tocznego


Dla porównania z łożyskiem ślizgowym moment tarcia łożyska tocznego można obliczyć w następujący sposób: M = pionowy Pd / 2 (M: moment tarcia, mN. M; Pionowy: współczynnik tarcia; P: obciążenie łożyska, N; D: łożysko nominalne średnica wewnętrzna, mm). Na współczynnik tarcia u ma duży wpływ rodzaj łożyska, obciążenie łożyska, prędkość obrotowa, tryb smarowania itp. Wartość odniesienia współczynnika tarcia przy stabilnym obrocie w warunkach ogólnych pokazano poniżej.
Dla łożysk ślizgowych, pionowe = 0,01-0,02, a czasami do 0,1-0,2 Współczynnik tarcia łożyska kompozytowego: 0,03 ~ 0,18 Poniżej znajduje się lista często stosowanych współczynników tarcia łożysk tocznych:

Rodzaj łożyska tocznego

Ertyczny współczynnik tarcia łożyska tocznego

Łożysko kulkowe zwykłe

0,0010–0,0015

Łożysko kulkowe skośne

0,0012–0,0020

Wyrównanie łożyska kulkowego

0,0008–0,0012

Łożysko walcowe

0,0008–0,0012

W pełni obciążone łożysko igiełkowe

0,0025–0,0035

Łożysko igiełkowe z koszykiem

0,0020–0,0030

Łożysko stożkowe

0,0017–0,0025

Wyrównanie łożyska wałeczkowego

0,0020–0,0025

Łożysko kulkowe wzdłużne

0,0010–0,0015

Łożysko wałeczkowe wyrównujące ciąg

0,0020–0,0025

VIIPLUS INTERNATIONAL dostarcza łożyska każdego rodzaju specyfikacji, mile widziani klienci generalni przychodzą na zamówienie, dostarczymy najbardziej szczery produkt i usługę.

Głównymi produktami są łożyska kulkowe zwykłe, łożyska stożkowe, łożyska nastawne, łożyska wzdłużne, łożyska z gniazdem, niestandardowe łożyska i części związane z łożyskami itp., Produkty są eksportowane do Europy, Ameryki, Azji Południowo-Wschodniej, Bliski Wschód i Afryka oraz ponad 10 krajów i regionów. Niezależnie od tego, czy są to części samochodowe, metalurgia, maszyny górnicze, maszyny budowlane, przemysł papierniczy, czy cement, maszyny do podnoszenia portów i windy, produkty VIIPLUS zyskały przychylność wielu klientów w kraju i za granicą .


Czy łożyska, używamy najbardziej pobożnego serca, aby stworzyć jak najbardziej opłacalny koszt. Tutaj serdecznie witamy klientów w kraju i za granicą, aby odwiedzić wytyczne firmy, negocjacje biznesowe. Moja firma jest gotowa współpracować ze wszystkimi sektorami społeczeństwa, obopólne korzyści i wygrywajcie razem, aby stworzyć lepsze jutro!

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych