Chiny Brązowy Gleitlager producent

Tuleje / miedziowanie Polimerowe łożyska ślizgowe Tuleje prowadzące z otworami olejowymi

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Producenci łożysk samosmarujących
Nazwa handlowa: Self-Lubricating Bearings, Prelubricated Bearings
Orzecznictwo: DIN 1494, ISO 3547
Numer modelu: Pom łożyska samosmarujące o wysokiej wydajności
Zapłata:
Cena: Competitively Priced vs DU DX, Provides Lubricating Bush
Szczegóły pakowania: EKSPORT KARTON DREWNIANY PUDEŁKO DREWNIANE Futerał
Możliwość Supply: Brązowe tuleje kołnierzowe, brązowe podkładki oporowe, brązowe tuleje samosmarujące

Szczegóły informacji

materiał: Wykładzina z żywicy acetalowej POM: Żółty
Samosmarujące: Tuleja tulei typu: Podkładka oporowa kołnierza tulei

opis produktu

Poszycie cynowane / miedziane Polimerowe łożyska ślizgowe Tuleje prowadzące tuleje z otworami olejowymi Zdjęcie fabryczne

Tuleje VIIPLUS są przeznaczone do badań i produkcji wszelkiego rodzaju łożysk ślizgowych. Jesteśmy zatwierdzeni przez stronę trzecią w dziedzinie certyfikacji jakości. Nasz główny zespół zarządzający ma ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji i rozwoju rękawów. Do tej pory opracowaliśmy łącznie dziesięć kategorii produktów, w tym samosmarującą tuleję kompozytową, tuleję graniczną, tuleję bimetaliczną, tuleję ze spiekanego oleju, tuleję pełną z grafitem, tuleję stalową, tuleję z odlewu miedzianego, owinięta tuleja z brązu, sferyczne łożysko ślizgowe i łożysko z uzwojeniem z włókna Jakość i wydajność spełniają lub przekraczają międzynarodowe standardy. Posiadamy pełne wewnętrzne badania i możliwości rozwojowe, produkcyjne, testowe i marketingowe. ŁOŻYSKA AUTOMATYCZNEGO SMAROWANIA ViIPLUS Oparte na rynkach międzynarodowych ze stabilnymi produktami o wysokiej jakości, a także profesjonalnymi i doskonałymi usługami, utrzymywały długoterminowe relacje kooperacyjne z klientami z Europy, obu Ameryk, Azji i innych krajów i regionów, cieszącymi się dobrą opinią. . ŁOŻYSKA PRZESUWNE VIIPLUS są zawsze zorientowane na klienta, zapewniając produkty wysokiej jakości i najlepsze usługi, aby stale zaspokajać coraz bardziej zróżnicowane potrzeby klientów. Zależy nam na tym, aby stać się wiodącym globalnym dostawcą usług handlowych.

Produkty standardowe Łożyska tulejowe calowe i calowe rozmiary metryczne (metryczne podkładki oporowe i rozmiary metryczne) Łożyska calowe kołnierzowe i rozmiary metryczne Płaski kciuk, cal, cal, cal i stopy Długość Łożysko Tuleja łożyskowa Łożysko Burnishing ID Rozwiercanie, toczenie, wiercenie montażowe. Statyczny współczynnik tarcia pierwszego ruchu może być większy przez długi okres odpoczynku pod obciążeniem. Wymiary i zamówienie: Wymiary metryczne Metal polimer Polimer samosmarujący i bezobsługowy Łożyska z łożyskami Rozwiązania z płaską taśmą Materiał Cale Wymiary

Rozmiar konfigurowalny
Rodzaj tulei Łożyska POM SLEEVE
Metody przetwarzania Wytłaczanie na zimno
Obróbka powierzchniowa Cynowanie / miedziowanie
Temperatura robocza -40 ~ 120
Pole zastosowania podwozia samochodowe, Kucie maszyny, Maszyny metalurgiczne, Maszyny górnicze, Maszyny do oszczędzania wody, Walcowanie stali. itp.
Materiał Podstawa stalowa + Brązowy proszek + POM

Typowe zastosowania łożysk POM
Łożyska samosmarujące, łożyska, podkładki itp. Odpowiednie do:
obracanie
niezdecydowany
posuwisto zwrotny
Ruchy przesuwne głównie dla
Samochody: ciągniki, kombajny, opryskiwacze, maszyny do robót ziemnych, równiarki itp. Pojazdy budowlane, samochody.

Pytanie: Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
Odp .: Nasze kierownictwo jest zorientowane na eksport od ponad 10 lat i mamy własny zakład produkcji krzaków. VIIPLUS jest zawsze profesjonalny i niezawodny. Naszymi zaletami są integracja kilku zasobów, niezawodna gwarancja jakości i doskonały poziom usług. Zawsze jesteśmy odpowiedzialni za nasze produkty.
P: czas dostawy?
Odp .: Generalnie 10-25 dni po złożeniu zamówienia. To zależy od ilości.
P: Czy produkujesz próbki? Czy to jest bezpłatne czy dodatkowe? O: W przypadku standardowych produktów produkujemy próbki bezpłatnie dla naszych klientów. Koszty ekspresowe zostaną obciążone przez klienta, ale mogą zostać zwrócone po złożeniu zamówienia.
P: Jak zapewnić jakość? O: Produkujemy zgodnie z potwierdzoną technologią lub rysunkami dla każdego zamówienia dla naszych klientów. A nasza fabryka ma ścisłą kontrolę jakości. Sprawdzamy towary podczas produkcji w określonych odstępach czasu i przeprowadzamy kontrolę końcową przed zapakowaniem towarów.
P: Czy chcesz obsługiwać klientów tylko z małymi zamówieniami?
Odp .: Zawsze chętnie dorastamy wraz ze wszystkimi naszymi klientami, dużymi lub małymi. Mamy nadzieję, że nasi klienci będą coraz silniejsi, aby być z nami.

Warstwa smarna, którą powierzchnia łożyska może utrzymać podczas długiego pełzającego kontaktu z wałkiem lub płaską powierzchnią, zapewnia znikome zużycie. Powinien łożysko
być upoważniony do działania po zniknięciu warstwy smaru, nastąpi pewne zużycie; ale powierzchnia współpracująca nie ulegnie uszkodzeniu, dopóki powierzchnia brązowego podłoża nie zostanie odsłonięta.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych