Chiny Brązowy Gleitlager producent

Tuleje CNC o wysokiej precyzji dla przemysłu naftowego i gazowego, górnictwa i robót ziemnych

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Producent tulei zaworowych
Nazwa handlowa: VIIPLUS
Orzecznictwo: ISO 9001
Numer modelu: TULEJE CNC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 500 sztuk / sztuk (min. Zamówienie)
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: EKSPORT KARTON DREWNIANY PUDEŁKO DREWNIANE Futerał
Czas dostawy: 7-25 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000000 sztuk / sztuk Jeden tydzień

Szczegóły informacji

materiał: Aluminium, mosiądz, brąz, miedź, stopy stali, stal okrągła, 42CrMo.316 Tryb przetwarzania: Precyzyjna obróbka CNC
Nazwa: TULEJE CNC Art. Produktu: Kucie Toczenie
aplikacji: Sprzęt budowlany, części zamienne do urządzeń przemysłowych typu: Przeciąganie, wiercenie, trawienie / obróbka chemiczna
OEM / ODM:: Dostępne Metoda procesu:: Obróbka CNC na zamówienie Obróbka, toczenie, frezowanie

opis produktu

VIIPLUS CHINY oferuje szeroki zakres usług obróbczych na rynek OEM. Nasza usługa obróbki zapewnia wartość dodaną do pełnej gamy rozwiązań gatunkowych stali, od materiału stalowego do półproduktów lub gotowych elementów. Nasze możliwości obróbki warsztatowej obejmują tokarkę CNC, frezowanie, szlifowanie, wiercenie, obróbkę z dużą prędkością, obróbkę powierzchni i tak dalej.

Cechy usług obróbki stali

  • Entuzjazm.
  • Szybkość.
  • Precyzja.
  • Wysoka wydajność.
  • Procedura redukcji i oszczędności kosztów.
  • Zorientowany na usługi.

Tuleje CNC o wysokiej precyzji dla przemysłu naftowego i gazowego, górnictwa i robót ziemnych

Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług tulei cnc, które przekraczają standardy przemysłu naftowego i gazowego, górnictwa i robót ziemnych. Materiał: aluminium, mosiądz, brąz, miedź, stal

Precyzyjna obróbka czteroosiowa produkcja, integrująca projektowanie, rozwój, produkcję i sprzedaż, ma wiele precyzyjnych pojazdów CNC, centrum obróbcze CNC, precyzyjną frezarkę i inne precyzyjne urządzenia CNC.

Tuleja CNC o wysokiej precyzji Kucie na zamówienie Toczenie 42crmo Steel Mining & Earthmoving Parts.

Niestandardowe dostosowywanie, specjalne zadania przetwarzania wymagają nadzwyczajnych rozwiązań w zakresie doboru materiałów
W dziedzinie rozwiązań przemysłowych nasi inżynierowie materiałów i technicy warsztatowi łączą wybrane ostateczne wyniki projektów racjonalizacyjnych, aby potwierdzić ogólne niestandardowe niestandardowe rozwiązanie. Jeśli zastosowanie niestandardowych niestandardowych materiałów jest sensowne, dostarczymy materiały i produkty, które mogą być dostarczone i użyte w najkrótszym czasie, zgodnie z warunkami obrabianego przedmiotu.
Niestandardowe dostosowania obejmują: specjalny rozmiar, określoną ilość, specjalny standard itp.

CECHY

CERTYFIKAT JAKOŚCI

TULEJE STOPOWE
PRZEGLĄD
Tuleje ze stopu CNC są produkowane przy użyciu ulepszonego stopu w porównaniu do tulei ze stopu OEM. Wysoka zawartość niklu w tulejach ze stopu CNC zwiększa właściwości zużycia przy zachowaniu doskonałej smarności metalu. Tuleje CNC są specjalnie zaprojektowane, aby zapobiegać zatarciu i zmniejszyć zużycie.
Wysokoprecyzyjne szpilki OEM CNC, których można oczekiwać przy wyższej wydajności.

PRZEGLĄD
PRZEGLĄD
Czteroosiowe zalety precyzji w wydajności przemysłowej, w miarę rozwoju przemysłu, ponieważ zapotrzebowanie na precyzję produktu jest coraz wyższe, gęstość zrozumienia wiedzy o czwartym wale, coraz więcej osób chce wiedzieć, za pomocą wspólnej przemysłowej maszyny produkcyjnej w czwarta oś, jak wyjaśniłeś, jest poniżej czwartej osi zaletą stopnia dokładności.
Wysoka precyzja czwartej osi zapewnia dokładność pozycjonowania i powtarzalną dokładność pozycjonowania, a także zapewnia wysoką niezawodność, długą żywotność, niski poziom hałasu, niskie wibracje i wysoką dokładność wrzeciona.
VIIPLUS to precyzyjna współpraca maszyn, LTD., O wysokiej precyzji, ochronie środowiska i profesjonalnym systemie produkcyjnym, wszystkie produkty firmy od projektu, rozwoju, przetwarzania i produkcji do kontroli gotowego produktu, ścisłej kontroli, a także w celu zapewnienia produktów dzięki wysokiej precyzji, wprowadzeniu szeregu zaawansowanych urządzeń przetwarzających i instrumentów testujących, sprzęt testujący może automatycznie uzupełnić dane z testu dokładności wykrywania i wydrukować raport z projektu, aby zapewnić dokładność danych dla produktów z tabliczki znamionowej wysoka jakość.
Teraz każdy powinien znać dokładność czwartej osi, jeśli nadal masz pytania, możesz skonsultować się. Chociaż twierdzono, że tuleje odlewane odśrodkowo wytrzymują kucie Tuleje tokarskie, wielu użytkowników, którzy próbowali tych tulei, stwierdziło, że żadna inna kombinacja nie przetrwa naszej. Nasze oryginalne kute tuleje stalowe udowodniły już, że wytrzymują każdy odlew, odlew odśrodkowy lub ich kombinację.
Oprócz naszych PINÓW I TULEI CNC, VIIPLUS stworzył nową linię Kutych Tulei Stalowych dla przemysłu CNC.

SPECYFIKACJE

TULEJE CNC

PODANIE

Sprzęt budowlany

VIIPLUS ma rozległą wiedzę w zakresie produkcji i inżynierii części związanych z dowolnym przemysłem ciężkim.

Sześć etapów przetwarzania

Większość obróbki mechanicznej to obróbka CNC, w wielu przedsiębiorstwach mają zastosowania. W procesie przetwarzania jest ogólnie zgodnie z konkretnym przedmiotem do wytworzenia, zaprojektowania procesu, więc znasz proces obróbki CNC? Poniżej znajduje się prosta analiza dla ciebie, głównie podzielony na sześć kroków.
1. Analiza produktu
Dla przedsiębiorstwa lepiej jest przeprowadzić analizę produktu przed wyprodukowaniem części i produkcji. Poprzez analizę produktu produkcji konieczne jest uzyskanie pewnych informacji o składzie i wymagań dotyczących przetwarzania części, takich jak parametry i wskaźniki wydajności.
2. Projekt graficzny
Projekt graficzny odzwierciedlony w analizie produktu, w tym kształt części, kontur itp., Poprzez przetwarzanie analizy w celu określenia rodzaju części, najlepiej jest użyć oprogramowania graficznego do rysowania.
3. Planowanie procesu
Różne części procesu są różne, obróbka CNC może realizować różnorodne procesy, aby zaspokoić potrzeby złożonej produkcji, tak zwanej maszyny pamięci wielofunkcyjnej. Proces jest zasadniczo oparty na wyglądzie produktów obrabianych i wymaganiach przetwarzania w celu analizować, aby uzyskać rozsądne kroki przetwarzania.
4. Proces produkcji ścieżki narzędzia
To łącze jest w rzeczywistości procesem uzyskiwanym przez oprogramowanie, takim jak ustawianie różnych parametrów produkcji, w tym ścieżki optymalizacji narzędzia i tak dalej.
5. Symulacja ścieżki
Po wygenerowaniu ścieżki w oprogramowaniu należy ją ostatecznie zastosować w obrabiarce, ale symulację należy przeprowadzić przed zastosowaniem. Symulacja ścieżki może zmniejszyć błąd, który może być spowodowany faktycznym przetwarzaniem, lub zmniejszyć współczynnik odrzucania. Ogólnie rzecz biorąc, głównym celem jest sprawdzenie wyglądu efektu obrabianego przedmiotu, przecięcia lub podcięcia, ścieżki nauki planowania procesu i wkrótce.
6. Wyjście ścieżki
Wyjście ścieżki jest niezbędnym krokiem programowania oprogramowania zawartego w obrabiarce, ponieważ wyjście ścieżki może osiągnąć podstawową funkcję CNC, jest również ważnym znaczeniem nowoczesnego przetwarzania CNC.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych