Chiny Brązowy Gleitlager producent

Zapasowe samosmarujące się brązowe tuleje Wielkość magazynowa Tolerancje i montaż

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Producenci łożysk samosmarujących
Nazwa handlowa: VIIPLUS
Orzecznictwo: ISO 9001
Numer modelu: Łożysko samosmarujące
Zapłata:
Minimalne zamówienie: wykonane na zamówienie łożysko samosmarujące
Cena: china factory prices
Szczegóły pakowania: EKSPORT KARTON DREWNIANY PUDEŁKO DREWNIANE Futerał
Czas dostawy: 7 - 20 DNI BIZNESOWYCH
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 6000000 sztuk / sztuk Jeden tydzień

Szczegóły informacji

materiał: Typ łożyska samosmarującego Rozmiar magazynowy: dostać wycenę

opis produktu

Zapasowe samosmarujące się brązowe tuleje Wielkość magazynowa Tolerancje i montaż

Aby sprawdzić tolerancje łożysk ślizgowych, należy postępować zgodnie ze specyfikacją rysunkową. Określ grubość ścianki dla tulei metrycznych. Tolerancja tulei dla twojego zastosowania. Specjalne właściwości materiałów: Technika łożyskowa Określenie tolerancji rozmiaru łożyska Montaż.Zapytaj dzisiaj!

Tarcie w łożyskach ślizgowych zależy głównie od obciążenia łożyska, prędkości poślizgu i temperatury roboczej. Ważna jest również chropowatość powierzchni współpracującej, a przede wszystkim łożysk samosmarujących, warunki smarowania.

Naprawa i części zamienne - tuleje

VIIPLUS to jedna firma specjalizująca się w różnego rodzaju łożyskach bezolejowych, blokach ślizgowych łożysk i częściach mechanicznych małych i średnich przedsiębiorstw. Już dziś wyceń! Tuleje są szeroko stosowane w różnych silnikach samochodowych, skrzyniach przekładniowych…

Łożyska ślizgowe na całym świecie!

Producenci tulei łożyskowych

Twój partner w zakresie łożysk ślizgowych, produkty są eksportowane do Niemiec, Włoch, Stanów Zjednoczonych, Rosji, Australii i Bliskiego Wschodu, krajów i regionów Azji Południowo-Wschodniej, w firmie w ciągu ostatnich kilku lat rozwój budowy sieci i praktyki , absorbują doświadczenia krajowych i zagranicznych odpowiedników i koncepcji, w zakresie badań i rozwoju oraz produkcji niestandardowych części łożysk ślizgowych na wiodącej pozycji, firma zawsze była głęboko przekonana, że ​​jakość to życie przedsiębiorstwa, innowacja to siła przedsiębiorstwa, w czym mogę pomóc, życzę, aby nasze produkty i usługi wybrały drewno, aby wybrać profesjonalistę i zaufać!
Produkty są szeroko stosowane w: przemyśle samochodowym, metalurgicznym, wydobywczym, stoczniowym, tekstylnym, drukarskim, budowlanym, wtryskowym i innych dziedzinach produkcji maszyn.
Zawsze przestrzegamy najwyższej jakości produktów, dobrej obsługi posprzedażnej i klientów w parze!

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych