Chiny Brązowy Gleitlager producent

Kompresyjne łożysko ślizgowe i płyta, ponadformowane tuleje samosmarujące dostosowane

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Producent tulei
Nazwa handlowa: REPLACEMENT PLAIN BEARINGS
Orzecznictwo: ISO9001:2008 CuSn8, CuSn6.5, Brass
Numer modelu: Łożyska brązowe LD wykonane z CuSn8 ze zbiornikami smaru
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Tuleja owinięta Specjalne wymiary i rozmiary imperialne są dostępne na życzenie
Cena: Sliding Bronze Bearing Dimensions Tolerance,Stock Price
Szczegóły pakowania: Kartony eksportowe, konfigurowalne
Czas dostawy: 10 ~ 20 dni roboczych
Zasady płatności: TT IN ADVANCE, L / C, Western Union
Możliwość Supply: STANDARDOWE TULEJE TOLERANCYJNE

Szczegóły informacji

Marerial: Tuleja z brązu grafitowego rozmiar: Tuleje o rozmiarach calowych
Standardowy rozmiar: Niestandardowy projekt i rozmiary calowe typu: BRĄZ Z CAŁKOWITEGO ZAMKNIĘCIA
aplikacji: Formowane elementy precyzyjne Busing: samosmarujące

opis produktu

Tuleje matryc i form - Kompresyjne łożysko ślizgowe i płyta | Przeformowane tuleje

Opis

Wbudowane łożyska z brązu działają najlepiej na bardzo twardych, drogich, precyzyjnych wałach szlifowanych. Natomiast tuleje samosmarujące mogą działać na wszystkich rodzajach wałów. Który wał ma być najważniejszym czynnikiem po ustaleniu materiału tulei. Przewidywalna żywotność łożyska.

Formowanie jest skrótem od formowania tłocznego, znanego również jako formowanie tłoczne. Przetwarzanie tworzywa sztucznego (również przetwarzanie gumy), w którym związek plastikowy lub gumowy jest kształtowany w produkt za pomocą ciepła i ciśnienia w zamkniętej wnęce formy.

Obecnie postępy w technologii supermodeli (nad -) formowanych plastikowych opakowań były w stanie pozwolić twórcom tranzystorów RF dużej mocy na ich urządzenia na niezawodne być porównywalne z powłokami ceramicznymi.

Tuleje matryc i matryc mają pełny wybór tulei matryc i form oraz kołków do twojego sprzętu. Wykonujemy tuleje ramienne, proste, wypychacze i wlewki oraz formy, które zmniejszają zużycie części maszyn.

Odlewanie formy charakteryzuje się tym, że odlewanie w formie stałej koszyka ze stopu miedzi odbywa się za pomocą specjalnej odlewniczej formy odlewniczej. Proces produkcyjny i projektowanie konstrukcji matrycy łożysk metalurgii proszków

Jest szeroko stosowany w produkcji form wtryskowych i tłocznych do formowania gumy i tworzyw sztucznych, form do odlewania metali oraz matryc do kucia i tłoczenia metali.

         

  • Tuleje o wymiarach calowych

  • Tuleje o wymiarach metrycznych

APLIKACJE

TULEJE BRĄZOWE VIIPLUS Produkty są szeroko stosowane w Formowanych Elementach Precyzyjnych, formowaniu wtryskowym, formach samochodowych, maszynach inżynieryjnych, maszynach spożywczych i turbinach wodnych itp.

Tuleje i łożyska | Rękaw, kołnierz, ciąg

MATERIAŁ: brąz
C86300 Typowe zastosowania obejmują łożyska, koła zębate, krzywki i cylindry hydrauliczne o niskiej prędkości. Ciągły odlew manganowy to miedź o wysokiej wytrzymałości, nie poddający się obróbce cieplnej, przeznaczony do zastosowań wymagających dobrego połączenia doskonałych właściwości zużycia i wysokiego łożyska wytrzymałość na duże obciążenia i niskie prędkości.

Struktura

Pompa ekranująca ma ten sam wał wirnika silnika i wirnika pompy, a następnie ta grupa zawiera zestawy ekranów wirnika. Stojan silnika wokół obwodu osłony ekranującej, pokrywa ekranująca wykonana jest z metalu, dzięki czemu moc może być przekazywana do pola magnetycznego wirnika. Cały wirnik napędzany jest przez pompującą ciecz. I osłonięty przez koniec kołnierza lub konstrukcję spawalniczą, aby uzyskać uszczelnienie statyczne. Ekranowanie to tak naprawdę zestaw naczyń ciśnieniowych.
Oprócz tulei ekranującej kolejnym elementem jest rura cyrkulacyjna. Bardzo ważne jest użycie pompowanej cieczy do smarowania i chłodzenia łożysk, a czasami do chłodzenia silnika.

Sprzedaż tulei z brązu z kołnierzem z brązowymi tulejami

WYSTĘP


Odlewane z brązu tuleje z odlewu grafitowego mogą być stosowane tam, gdzie duże obciążenia muszą być podtrzymywane przy niskich i średnich prędkościach

Tuleja z brązu z odlewu grafitowego jest w stanie wytrzymać wysokie temperatury do 570 F.
Funkcja samosmarowania umożliwia stosowanie łożysk tam, gdzie olejowanie jest trudne, kosztowne w realizacji i gdzie nie można zastosować smaru / oleju. Doskonałe smarowanie osiąga się nawet przy dużych obciążeniach przy niskich prędkościach.
Samosmarowanie ze specjalnie osadzonymi stałymi smarami zmniejsza tarcie. Współczynnik tarcia: 0,04 do 0,2

DANE TECHNICZNE

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych