products

Tuleje z tworzywa sztucznego z grafitem, tuleje zaciskowe Komponenty Cam Standardowe elementy ustalające SANKYO

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Made in China
Nazwa handlowa: VIIPLUS
Orzecznictwo: ZCUZN25AL6FE3MN3,SEA430B,C86300,DIN1709,FIBRO
Numer modelu: TULEJE BRĄZOWE SAE 430B
Minimalne zamówienie: 200 szt/sztuk
Cena: $1.00- $6.00 / Pieces
Szczegóły pakowania: Eksport kartonu Paleta drewniana Skrzynka drewniana
Czas dostawy: 7-15 dni roboczych
Zasady płatności: TT IN ADVANCE, 30% zaliczki
Możliwość Supply: 1000000 szt. / Szt. Na miesiąc Tuleja bezlodowa z brązu odlewanego
Szczegóły informacji
Marerial: Brązowa tuleja grafitowa rozmiar: Tuleje calowe
standardowe: Niemieckie normy dotyczące stopów DIN typu: WTYCZKA Z BRĄZU ODLEWNEGO

opis produktu

SAMOPRZYLEPNE TULEJE TYPU BEZ OLEJU

Poprawa wydajności formowania wtryskowego Standardy niemieckich stopów SANKYO din Elementy tulei z tworzyw sztucznych, Wysoka precyzja obróbki łożysk to gwarancja wysokiej jakości.

Instrukcje
Nasze komponenty do form plastikowych są produkowane w odniesieniu do wymagań jakościowych Japonii, SANKYO dopasowany prześwit między częściami jest wyższy niż precyzja na rynku krajowym, prostopadłość i położenie otworu na sworzeń są kontrolowane z większą precyzją. Dokładność pozycjonowania produktu jest wysoka, zgodnie z wymaganiami wymienności, tak aby poprawić wydajność formowania wtryskowego. Wzrost produktywności i redukcja kosztów to główne korzyści, które można zastosować w przypadku formowania wtryskowego łożysk ślizgowych.

C86300 Brąz manganowy z grafitowymi zatyczkami Rozmiar metrycznych rękawów

Tuleja do wymiany zużytego sprzętu


Grafitowe łożyska powinny być nasączone smarem przed nałożeniem. Grafit pochłania smar, który jest następnie przenoszony na wał po podgrzaniu przez ruch wału. Działanie to zapewnia olej potrzebny do smarowania, ale nie w ilości wystarczającej do spowodowania wycieku na końcach łożyska. Olej jest ponownie wchłaniany przez grafit, gdy ruch ustaje.

C86300 Maganese brązowe tuleje grafitowe

ELEMENT

ZAWARTOŚĆ (%)

Miedź, Cu

60,0-68.0

Ołów, Pb

≤0,2

Cyna, Sn

≤0,2

Cynk, Zn

22 ~ 28

Żelazo, Fe

2,0-4,0

Aluminium, Al

5,0-7,50

Mangan, Mn

2.5-5.0

Grafitowanie wtyczek odbywa się poprzez wiercenie ukośnej, naprzemiennej konfiguracji otworów przez ścianę łożyska i dociskanie grafitu do tych otworów i twarde pieczenie. Wielkość i liczba wywierconych otworów oraz liczba rzędów jest określona przez długość i średnicę łożyska.

 • Rękawy calowe

 • Metryczne rękawy

 • Kołnierze metryczne

 • Podkładki metryczne

Solidne łożysko samosmarujące z wkładką grafitową | Tuleje z grafitowej tulei miedzianej

Tuleje z brązu z grafitem są samosmarujące i nie wymagają konserwacji. Tuleje te są obrabiane z brązu ciągłego odlewu i zatkane za pomocą stałych korków smarowych. Tuleja i jej powierzchnia współpracująca powinny być zawsze oddzielone warstwą smaru. Wiele elementów VIIPLUSA wykorzystuje grafit. Oto, co musisz o tym wiedzieć. Grafit to zwykły węgiel w wysoce nietypowej formie, dwuwymiarowy kryształ. Pomyśl o tym jak o grubości jednego atomu. Kawałek grafitu to stos tych arkuszy. Grafitowy ołówkowy ołów jest oleisty, ponieważ te jednotomowe arkusze są bardzo śliskie.

 • Noś płytki

 • Noś paski

 • Tuleje

 • Zjeżdżalnie

 • Komponenty przewodnika

Samosmarująca tuleja z brązowego tulei grafitowej
Wtyk tulei grafitowej

 • Tuleje o rozmiarze calowym

 • Tuleje o wymiarach metrycznych

MATERIAŁ


C86300 Brąz manganowy


C86300 Typowe zastosowania obejmują ciężkie łożyska do dużych obciążeń o małej prędkości, przekładnie, krzywki i części siłowników hydraulicznych. Ciągły odlew z brązu manganowego jest stopem miedzi o wysokiej wytrzymałości, nie nadającym się do obróbki cieplnej, przeznaczonym do zastosowań wymagających dobrej kombinacji doskonałej charakterystyki zużycia i wysokiego łożyska wytrzymałość na duże obciążenia i małe prędkości.

Tuleje z brązu z tulejami kołnierzowymi z brązu na sprzedaż

WYDAJNOŚĆ

Tuleje z brązu odlewanego grafitowo mogą być stosowane tam, gdzie duże obciążenia muszą być obsługiwane przy niskich i średnich prędkościach

Tuleja z odlewu z brązu grafitowego jest odporna na wysokie temperatury do 570 F

Funkcja samosmarowania umożliwia stosowanie łożysk tam, gdzie smarowanie jest trudne, kosztowne w realizacji i gdzie nie można użyć smaru / oleju. Doskonałe smarowanie uzyskuje się nawet przy dużych obciążeniach przy niskich prędkościach.

Samosmarowanie dzięki specjalnie osadzonym stałym smarom zmniejsza tarcie. Współczynnik tarcia: 0,04 do 0,2

APLIKACJE

Tuleje do urządzeń budowlanych, tuleje połączeń wysięgnikowych do łopatek napędowych, tuleje łącznikowe i tuleje prowadzące do maszyn do form wtryskowych, urządzenia do walcowania stali, przeciągnięcia pieców, urządzenia do suszenia, pralki, matryce prasowe, linie montażowe, konstrukcje hydroelektryczne, wciągarki, urządzenia podnoszące Maszyny do produkcji opon i papieru oraz wiele innych zastosowań przemysłowych.

Szczegóły kontaktu
tiffany

WhatsApp : +86 18258386757