Chiny Brązowy Gleitlager producent

Hartowane brązowe łożysko ślizgowe dla najwyższych obciążeń odkształcających i udarowych

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Producenci łożysk grafitowych
Nazwa handlowa: SANKYO,MISUMI,DAIDO,SELF LUBE,GGB,FIBRO STANDARD REPLACEMENT BEARING
Orzecznictwo: DIN 1850/ISO 4379, UNITED STATES UNS STANDARD,C86300
Numer modelu: lita tuleja, brąz z osadzonymi zatyczkami smarowymi Bezobsługowy
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Price Graphite Bushing Parts, (SAE 660) Leaded Tin Bronze Bearings,863 (SAE 430B) 862 (SAE 430A)Manganese Bronze
Szczegóły pakowania: TULEJE EKSPORTOWE TULEJÓW, DREWNIANA OBUDOWA, OKREŚL WYMAGANIA
Czas dostawy: SZYBKA DOSTAWA
Zasady płatności: TT ZGODNIE
Możliwość Supply: Tuleje z brązu online • Producenci łożysk ślizgowych • Dostawcy tulei samosmarujących

Szczegóły informacji

Marerial: Naval Brass rozmiar: tuleje standardowego rozmiaru lub łożyska calowe
Standardowy rozmiar: C48200 typu: Z / BEZ WTYKU GRAFITOWEGO
Funkcja: Średni ołów Aplikacje: Sprzęt morski, produkty do maszyn śrubowych, trzpienie zaworów. Typowe procesy produkcyjne Kucie na

opis produktu

Hartowane brązowe łożysko ślizgowe zapewniające najwyższy nacisk i obciążenie udarowe

Kołnierz z bezolejowym kołnierzem, stały tuleja prowadząca z grafitu

Nasza maszyna zaprojektowała trudne iglice i szczeliny dostosowane tuleje przesuwne, i osiągnięto zadowalające wyniki obróbki. Tuleje przegubowe z brązowej tulei ze śrubowymi rowkami smarowymi maksymalizują żywotność tulei wału . Łożysko ślizgowe jest wyposażone w spiralny rowek olejowy, aby spełnić wymóg smarowania ślizgowego łożyska. Zasadniczo produkty ogólnego zastosowania, odpowiednie do różnych warunków, w tym wysokiego lub niskiego obciążenia, wysokiej lub niskiej temperatury, ze smarowaniem olejowym lub bezolejowym, a nawet w wodzie. Dzięki matrycy wykonanej z mosiądzu o wysokiej wytrzymałości, jego twardość podwaja się w porównaniu do zwykłych tulei z brązu, a wydajność zużycia poprawia się w znacznym stopniu, dlatego można ją stosować do maszyn do kontynuacji pitchingu, konwerterów przemysłu metalurgicznego. Może być również stosowany w wtryskarkach do tworzyw sztucznych, w automatycznym przełączaniu wysokiego napięcia, w podsufitkach i elementach pomocniczych maszyn budowlanych, wsporniku bramy hydraulicznej, kole pasowym, kołach napędowych projektu kontroli wody, a także do suszenia tunelu papieru maszyny, automatyczne matryce, części przesuwne do cumowania statków itp.

Tuleja z brązu z spiralnym rowkiem

Niektóre mechaniczne części wewnętrznego otworu lub zewnętrznego pierścienia, obróbka ma inny obrót, pewną głębokość spiralnego rowka. Niektóre z nich są pojedynczym spiralnym rowkiem, niektóre są podwójnym spiralnym rowkiem, a kierunek obrotu i przeciwny kierunek części. Spiralny rowek na częściach ma dwie główne funkcje: jedna polega na zwrocie oleju, to znaczy na prowadzeniu do samosmarowania i pozostałości oraz wycieku.

ODLEWANIE ŁOŻYSK GRAFITOWYCH ŁOŻYSKA

Łożysko ślizgowe fazowanie w niektórych częściach, zwłaszcza w okręgu zewnętrznym i wewnętrznym otworze części okrągłych, jest często przetwarzane w fazowanie 45 ° lub 30 °.

Tuleje przegubowe z brązowej tulei ze śrubowymi rowkami smarowymi maksymalizują żywotność tulei wału

Naval Mosiądz C48200 Zatkane grafitowe tuleje z brązu Średniej długości ołów C48200 Zatkane grafit Naval Mosiężne tuleje Wybór

CIĄGŁY I ODŚRODKOWY I ODLEWNY BRĄZOWY BAR I PŁYTA ZUŻYCIA
Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji szerokiej gamy stopów miedzi, które obejmują części odlewane w sposób ciągły i obrabiane, odlewy odśrodkowe, stopy miedzi kute, pręty, blachy, bimetaliczne listwy tulei oraz płyty, brązowe płyty ścierne i gotowe części obrabiane. Nasze grafitowe łożyska wtykowe zazwyczaj mają temperaturę roboczą -40 ~ + 300 ° C, w zależności od różnych czynników wpływających na wydajność.

Morskie mosiężne tuleje i łożyska ślizgowe to klasyczny morski, wysokowytrzymały i odporny na korozję stop zawierający 60 procent miedzi, 0,75 procent cyny i 39,2 procent cynku. Jest szeroko stosowany w budownictwie morskim, gdzie wymagany jest mocny, odporny na korozję i twardy materiał, i jest odpowiedni zarówno do zastosowań w słonej, jak i słodkiej wodzie. Morski mosiądz stosuje się w wałach napędowych, sprzęcie okrętowym, elementach dekoracyjnych, wałach, wałach napędowych i klamrach obrotowych. Istnieje również wiele zastosowań przemysłowych, takich jak pręty spawalnicze, płyty skraplacza, zastosowania konstrukcyjne, trzpienie zaworów, kulki, rury wymiennika ciepła, lufy napinaczy samolotów, matryce i wiele innych.
Naval Mosiężne łożyska z brązu

Materiał Naval Brass „Medium Lead”

C48200

CU

FE

PB

SN

ZN

Minimum maksimum.

59,0–62,0

.10

.40–1,0

.50-1,0

Rem.

Nominalny

60,5

-

.7

.8

38,0

INŻYNIEROWANE ŁOŻYSKA PRZESUWNE NIESTANDARDOWE OBRÓBKI METALOWE PRODUKTY

Tuleje brązowe VIIPLUS spełniają normy ASTM, SAE, QQC, ASME, AMS i inne.

Naval brass: C48200, C48500

Cyna brązy - tj. C90300, C90500, C90700
Ołowiane cyny brązowe - tj. C83600, C92200, C92900, C93200, C93700
Brąz manganu - tj. C86200, C86300, C86500
Brązy aluminiowe - tj. C95200, C95400, C95500 C95800 Posiadamy dużą zdolność projektowania i produkcji produktów i specjalizujemy się w odlewach odśrodkowych ze stopów miedzi o dużych rozmiarach, tulejach z brązu z grafitem, płytach ślizgowych i tulejach kołnierzowych dla branż takich jak koła zębate, trzpienie zaworów, Energia i energia, łożyska przekładni, energia i energia, inżynieria ogólna i morska. I tak dalej.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych