Chiny Brązowy Gleitlager producent

Osadzone pełne łożyska smarowe Toczone niestandardowe łożysko walcowe

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Producenci łożysk grafitowych
Nazwa handlowa: SANKYO,MISUMI,DAIDO,SELF LUBE,GGB,FIBRO STANDARD REPLACEMENT BEARING
Orzecznictwo: DIN 1850/ISO 4379, UNITED STATES UNS STANDARD,C86300
Numer modelu: lita tuleja, brąz z osadzonymi zatyczkami smarowymi Bezobsługowy
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Price Graphite Bushing Parts, (SAE 660) Leaded Tin Bronze Bearings,863 (SAE 430B) 862 (SAE 430A)Manganese Bronze
Szczegóły pakowania: TULEJE EKSPORTOWE TULEJÓW, DREWNIANA OBUDOWA, OKREŚL WYMAGANIA
Czas dostawy: SZYBKA DOSTAWA
Zasady płatności: TT ZGODNIE
Możliwość Supply: Tuleje z brązu online • Producenci łożysk ślizgowych • Dostawcy tulei samosmarujących

Szczegóły informacji

materiał: Mosiądz CuZn25Al5Mn3Fe3 Numer modelu: Grafit
Funkcja: dostosować Smarowanie: samosmarujące
aplikacji: Pakiet dla ogólnych maszyn i atmosfery, statku, turbiny hydraulicznej, turbiny gazowej itp typu: Niestandardowe łożysko walcowe

opis produktu

Rowkowanie lub grafit do smarowania Tuleje z brązu Specjalizujemy się również w precyzyjnym rowkowaniu w wąskich tolerancjach dla wszystkich typów części tulei tulei i podkładki oporowej łożyska kołnierzowego dla wielu różnych gałęzi przemysłu. Przynieś nam swój projekt drenażu, a my go stąd zabierzemy.
bronzegleitlager.com

Non-std. Łożyska walcowe Grafitowe tuleje z brązu

Łożyska z litego brązu PRECYZYJNE PRZESUWNE ŁOŻYSKA BRĄZOWE CZĘŚCI Tuleje z brązu toczone Dostępne są w rozmiarach magazynowych lub mogą być wykonane z rysunków. Przesuwny brąz z grafitem jest bezobsługową alternatywą. Kliknij tutaj, aby przejść do naszego katalogu online i specyfikacji tulei dla wszystkich naszych łożysk tulei przesuwnych, w tym tolerancji. C86300 BRĄZ MANGANOWY CAST Z OLEJAMI GRAFITOWYMI ...

Łożyska lane z brązu ze smarowaniem litym grafitem Na zamówienie Wybierz rozmiar tulei, Tuleja odśrodkowa, Tuleja z brązu lanego Typowe zastosowanie: Suszarnie do pieców, Wtryskarki, Kolektory pyłu, Raster, Przenośniki na gorąco. std. Dostępne są łożyska smarowane i grafitowe, zatkane lub rowkowane.

Tuleja miedziana jest również znana jako to samo łożysko, jest ona tymczasowo używana do przesuwania maszyn wirujących w celu zmniejszenia konfliktu z przenoszeniem ciągu i wspierania stałego efektu części. Tuleja miedziana musi być naoliwiona i gładka. Tuleja miedziana jest również różnorodnym systemem stopów miedzi do gładkich części mechanicznych. Ponieważ gładka tuleja miedziana musi dawać olej gładki. Grafitowa tuleja miedziana nie wymaga smarowania gładkiego. Tuleja miedziana może być stosowana w różnych dużych i ciężkich maszynach, jest ważna element maszyny.

Niezwykle wysoka ładowność

Może być stosowany bez dodatkowego smarowania.

Doskonały do ​​konstrukcji o niskich prędkościach i dużych obciążeniach.

Solidnie smarowana konstrukcja łożyska
CuZn25Al6Mn4 Brąz z wkładkami z litego grafitu

Dostosowany materiał tulei z brązu

Stany Zjednoczone ASTM / UNS / C86300 / C83600 / C95500 / C90800 / C83600,

Funkcje brązowych łożysk
1. Odzysk oleju i ochrona środowiska
Brak recyklingu zużytego oleju, są przyjazne dla środowiska. Łożyska samosmarujące VIIPLUS C86300 Tuleje z brązu jako przemysł części i podzespołów maszyn, są szeroko stosowane. Aby napęd mechaniczny działał normalnie, dużo wysiłku. Łożysko jest podzielone na łożyska toczne i ślizgowe. Ogólne łożyska ślizgowe Niedokładne ruchy pod wysokim obciążeniem, ciała obce, temperatura, paliwo, konserwacja itp. Mogą powodować drzemkę. W trudnych warunkach na ogół nie można stosować łożysk ślizgowych, metalowy samosmarujący wałek z litej mozaiki, taki jak ten. Kolejność odporności na ścieranie drzemki, właściwe łożysko ślizgowe, aby osiągnąć rolę właściwości mechanicznych i bezobsługowe
2. Niższe koszty operacyjne
Znacząco zmniejsza zużycie smarów i koszty konserwacji sprzętu, jednocześnie eliminując ryzyko wynikające z braku dostaw oleju.
3. Skróć czas projektowania
Brak oleju może znacznie uprościć projekt i konstrukcję, zmniejszając koszty i oszczędzając czas projektowania. Ponadto zastosowanie łożysk samosmarujących może również poprawić właściwości mechaniczne, przedłużyć żywotność i poprawić niezawodność, osiągnąć znaczące wyniki.
4. Brak urządzenia doprowadzającego olej, wtrysku otworów, obróbki zbiornika paliwa
Koszt instalacji olejowych, opłaty za przetwarzanie, oszczędność opłat montażowych, dodatkowe koszty i czas, i może znacznie obniżyć koszty produkcji.

Parametry techniczne

Model

BRĄZOWE TULEJE

BRĄZOWE TULEJE

BRĄZOWE TULEJE

BRĄZOWE TULEJE

BRĄZOWE TULEJE

Stopień
Marki chińskie
GB1776-87

ZCuZn25
AI6Fe3Mn3

ZCuSn6Zn6Pb3

ZCuAI10Fe3

ZCuSu10P1

Stal + ZCuSn6Zn6Pb3

HT250

GCr15

Międzynarodowy
ISO1338

GCuZn25
AI6Fe3Mn3

GCuSn6Zn6Pb3

GCuAI10Fe3

CuSn12

Stal + CuSn6Zn6Pb3Fe3Ni5

-

B1

Niemcy
HAŁAS

G-CuZn25
AI5

GB-CuSn5Zn5Pb5

GB-CuAI10Ni

GB-CuSn10

Stal + CuSn6Zn6Pb3Ni

-

100Cr6

język japoński
JIS

HBsC4

BC6

AIBC3

BC3

BC6

FC250

SUJ2

Stany Zjednoczone
ASTM / UNS

C86300

C83600

C95500

C90800

C83600

Klasa 40

52100

British Standard

HTB2

LG2

AB1

PB4

LG2

-

-

Parametry techniczne

Materiały na tuleje ze stopu miedzi

Stop miedzi o wysokiej wytrzymałości jako materiał podstawowy, zgodnie z warunkami użytkowania, przez pewien procent otworu obrabianego powierzchni roboczej i wypełnić jeden stały smar. Stop miedzi o wysokiej wytrzymałości zapewnia wysoką nośność, a stały smar może być formowany w mniejszym tarciu. W warunkach tarcia na sucho naszej wstępnie zaprojektowanej warstwy filmu smarowego na powierzchni łożyska, aby zapewnić, że w najkrótszym możliwym czasie zostanie on przeniesiony na stały środek smarny na elemencie sprzęgającym i utworzy prawidłową stałą warstwę środka smarnego.

Charakterystyka łożyska ślizgowego

Niestandardowe projekty tulei przyjmują ogromne zapotrzebowanie na dzisiejsze samosmarujące materiały łożyskowe. Nawet w ekstremalnych ekstremalnych warunkach pracy i warunkach maksymalnego obciążenia są również bezobsługowe. Wraz z ciągłą poprawą wymagań dotyczących kosztów, niezawodność sprzętu i wymagania eksploatacyjne instalacji stają się coraz wyższe. Metalowe łożyska samosmarujące są przeznaczone do bezobsługowych i samosmarujących warunków w warunkach długotrwałego użytkowania, umożliwiając w ten sposób zaprojektowanie niezawodnych długoterminowych układów samosmarujących. Metalowe samosmarujące materiały łożyskowe mogą być szeroko stosowane w warunkach dużego obciążenia przy niskiej prędkości obrotu, ruchu wahadłowego i liniowego ruchu posuwisto-zwrotnego, ale dotyczy również tradycyjnego smarowania, którego nie można osiągnąć lub zabrania się przy tej okazji, lub w szczególnych warunkach, takich jak kurz, obciążenie lub warunki napromieniania wymagają długotrwałego i stabilnego użytkowania.

Dostępne formy łożysk ślizgowych:

Tuleje z brązu zwykłego, brązowe, tuleje z brązu rowkowane, tuleje z brązu z kołnierzem, podkładka oporowa, łożyska z brązu odlewanego, Łożyska ponadwymiarowe

Rozmiar tulei: Nasza standardowa linia łożysk obejmuje różne tuleje o rozmiarach demineralnych i calowych, które są dostępne w magazynie.
Wykonane na zamówienie łożyska z brązowego tulei do aplikacji oleju / smaru

VIIPLUS INTERNATIONAL zgodnie z różnymi wymaganiami klienta, zgodnie z normami DIN, BS, EN (DIN / EN), SS, NS, UNS, SAE i China GB produkcji wszystkich rodzajów brązu, tulei mosiężnych, płyt i prętów. Wszystkie produkty są wykonane z miedzi elektrolitycznej przez odlewanie odśrodkowe, ciągłe odlewanie i wytłaczanie łożysk ślizgowych.

Zastosowanie łożysk ślizgowych

Wtryskarki

Piece

Suszarki

Odpylacze

Żaluzje

Przenośniki na gorąco

ŚLEDŹ NAS NA

HTTP://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych