Chiny Brązowy Gleitlager producent

Tuleje z płaskich pasków kompozytowych PTFE, spiekane cale ze stali węglowej i rozmiary metryczne

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Zwykły materiał łożyska
Nazwa handlowa: China Plain-Bearing
Orzecznictwo: DIN 1494/ISO 3547
Numer modelu: Owinięte kompozytowe łożysko ślizgowe
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 500 sztuk / sztuk
Cena: flat strip material inch sizes Manufacturers,Factory Price
Szczegóły pakowania: Pakowanie tulei transportowych: Kartony na skrzynkę drewnianą lub paletę.
Czas dostawy: 15 ~ 20 dni
Zasady płatności: TT ZGODNIE
Możliwość Supply: 1000000 sztuk / sztuk miesięcznie tuleja ślizgowa

Szczegóły informacji

Materiał: Płytki ślizgowe kompozytowe PTFE Poszycia: Cyna lub miedź
Funkcje: bezobsługowe, smarowane aplikacje typu: Tuleje owinięte, łożysko kołnierzowe, podkładka oporowa
Tryb: Tuleja FRIMET aplikacji: Maszyny drukarskie i farbiarskie oraz maszyny używane w przemyśle oceanicznym itp.

opis produktu

Suchy pasek przesuwny z trójwarstwowego materiału tulei kompozytowych PTFE: Długość 500 × 100 mm, grubość od 1 do 2,5 mm, przycięte na wymiar z Chin.

Suchy pasek przesuwny z trójwarstwowego kompozytu PTFE. Pasek może być gięty, prasowany, cięty itp. W celu dopasowania do konkretnego zastosowania. Nadaje się do oszczędzających miejsce, bezobsługowych układów wszystkich typów. producent samosmarujących tulei z brązu.

Zapoznaj się z materiałem pasków łożysk ślizgowych, blachami, tulejami tulei, które spełniają potrzeby Twojej aplikacji.

Bezobsługowy i zajmujący mało miejsca

Tuleje ślizgowe na sucho Chiny Stal węglowa + Brąz + PTFE + Płaskie paski Płytki ślizgowe PTFE dostawca i producent. Łożyska, podkładki oporowe i listwy. Bezobsługowy materiał łożysk ślizgowych. Zespoły i obudowy. Bezpośrednio z fabryki porcelany VIIPLUS bronzegleitlager.com - Fabryka. Łożyska rozprężne z PTFE

Struktura kompozytowa, paski składa się z podkładu ze stali węglowej wykonanego na zamówienie z Chin, warstwy pośredniej ze spiekanego brązu, przesuwanej podszewki z mieszanki PTFE / włókna. Głównymi elementami w asortymencie stali Flat Strips są owinięte tuleje cylindryczne (DIN 1494) i tuleje cylindryczne z kołnierzem. Seria Flat Strips ma kompozytową strukturę składającą się z podkładu ze stali węglowej, warstwy pośredniej ze spiekanego brązu i przesuwanej podszewki na bazie PTFE . Dostępne w rozmiarach calowych i metrycznych.

Taśmy kompozytowe PTFE Tuleje, podkładki oporowe i paski do wykonywania zawiniętych tulei

Tuleje, podkładki oporowe i paski kompozytowe PTFE

Jest to granicznie smarująca taśma łożyskowa, która działa najlepiej na ścieranie. Wykorzystuje utwardzacz, ołów i stop cyny z PTFE na warstwie powierzchniowej dla lepszej trwałości. Nadaje się do: amortyzatora, pomp olejowych itp. Owinięte płyty i paski tulei łożyskowych wykonany na zamówienie z Chin, wyłożony PTFE, stalowy podkład, samosmarujące płyty przesuwne

Raport z badań Stal węglowa powinna strukturalnie potwierdzić, grubość powinna być równa we wszystkich miejscach, dobre wiązanie ptfe

Spiekany PTFE i brąz na stalowym podłożu, powierzchnia z miedziowaniem lub cynowaniem
Cechy: PTFE / włókno + brąz + stalowy spód + miedziowanie / cynowanie
Nadaje się do pracy na sucho z niskim współczynnikiem tarcia, niskim zużyciem, dobrymi właściwościami ślizgowymi, utworzona folia transferowa ochroni współpracującą powierzchnię metalu. Nadaje się do ruchu obrotowego i oscylacyjnego, wysokiej odporności chemicznej, mniejszej absorpcji wody i zmniejszonego pęcznienia. Działa również dobrze ze smarowaniem.

VIIPLUS CHINY zapewnia przegląd dostępnych rodzajów tulei, podkładek oporowych i rodzajów listew, różnych warstw, ich wzorów, oznaczeń, cech i głównych obszarów zastosowania.
Zawiera także odniesienia do odpowiednich sekcji produktów ze szczegółowymi informacjami, a także odniesienia do tabel produktów.

Taśmy kompozytowe PTFE nadają się do aranżacji wszelkiego rodzaju zajmujących mało miejsca. Te paski można łatwo dopasować do aplikacji i powierzchni. VIIPLUS oferuje szeroką gamę pasków kompozytowych PTFE.

Zalety tych pasków obejmują:

  1. praca bezobsługowa

  2. bardzo dobre właściwości cierne

  3. wysoka nośność

  4. wysokie temperatury pracy

  5. duża prędkość poślizgu

ROZCIĄGANIE TULEJA BRĄZ SPIEKANY PTFE Z STALOWYM MATERIAŁEM PODKŁADOWYM ORAZ ZAKRESAMI OLEJU W CALACH

Taśmy kompozytowe PTFE są odpowiednie do zastosowań, w których wymagany jest materiał ślizgowy o właściwościach samosmarujących.

Przykłady obszarów zastosowania dla tych pasków to:

  • automobilowy

  • sprzęt do przenoszenia materiałów

  • sprzęt gospodarstwa domowego i towary konsumpcyjne

  • maszyny włókiennicze

Łożyska VIIPLUS oferują chińskie produkty z tuleją frimet. Dostępna jest szeroka gama opcji tulei samosmarujących.
Łożyska samosmarujące Tuleje FRIMET Tuleje PTFE Łożysko ślizgowe Paski łożyska ślizgowego, pasek DU Metric Streifen, Gleitbahnen

Maszyna górnicza VSB-10 CHINY Łożyska i tuleje

1, tuleja kołnierzowa jest wykonana z wysokiej jakości podłoża ze stali niskowęglowej ze spiekanym porowatym brązem w międzywarstwie i mieszanką PTFE z Pb na swojej powierzchni.

2, może oferować dobre właściwości samosmarującego, przeciwciernego o niskim tarciu, w pełni rozwijając zalety metalu i polimeru wieloelementowego.

3, stosuje się go do maszyn drukarskich, tkanych, tytoniowych i gimnastycznych itp.

Łożysko samosmarujące, takie jak FRIMET, to tuleja ze stalowym podkładem (lub brązem) i wewnętrzną warstwą PTFE. to łożysko z podkładem ze stali nierdzewnej i wewnętrzną warstwą PTFE. 1, tuleja kołnierzowa jest wykonana z wysokiej jakości podłoża ze stali niskowęglowej ze spiekanym porowatym brązem w międzywarstwie i mieszanką PTFE z Pb na swojej powierzchni.

Ten rodzaj tulei DU przyjmuje warstwę PTFE jako warstwę ślizgową, dzięki czemu produkty mogą bardzo dobrze pracować w suchych warunkach lub w warunkach olejowych. Struktura materiału. Te materiały składają się z metalowego podłoża połączonego z porowatą spiekaną brązową warstwą z polimerową warstwą nośną na bazie PTFE.

Stal + brązowy proszek + paski PTFE / Fibre (DU)

Dla całego światowego przemysłu Dostarcz wysokiej jakości produkty samosmarujące
Owinięte stalowe łożyska samosmarujące Seria przesuwna bezolejowa
STRUKTURA I SKŁAD
1. Grubość mieszanki PTFE / Włókno 0,01 ~ 0,03 mm. Jest to powierzchnia styku obracającego się wału. Drobne cząstki warstwy PTFE i spiekanego brązu łączą się, tworząc trwały film smarny, który pokrywa wał.
2. Spiekany brąz sproszkowany o grubości 0,20 * 0,35 mm. Specjalna kompozycja sproszkowanej miedzi jest stopiona termicznie z podkładem stalowym. Ta warstwa kontaktowa działa jako kotwica dla warstwy PTFE i przewodzi wzrost temperatury z dala od powierzchni nośnych.
3. Podłoże ze stali niskowęglowej. Podstawa tulei stanowi stalowy tył, który zapewnia wyjątkową stabilność, przenoszenie obciążenia i odprowadzanie ciepła.
WŁAŚCIWOŚCI ŁOŻYSK * W zależności od warunków pracy

Dane techniczne

Max. Załaduj

Statyczny

250 N / mm2

Dynamiczny

140 N / mm2

Max. prędkość

Suchy

2m / s

Smarowanie

> 2 m / s

Max. PV (suchy)

Krótki czas

3,6 N / mm2 * · m / s

Ciągły

1,8 N / mm2 * · m / s

Temp.

-195 ℃ ~ + 280 ℃

Współczynnik tarcia

0,03 ~ 0,20

Przewodność cieplna

42 W (m · k) -1

Współczynnik rozszerzalności cieplnej

11 * 10-6k-1

Łożysko VIIPLUS podobne do łożyska FRIMET Łożysko SF-1 podobne do łożyska FRIMET
DOSTĘPNOŚĆ
Formy łożysk dostępne w standardowych wymiarach
· Tuleje cylindryczne
· Tuleje kołnierzowe
· Podkładki oporowe
· Podkładki kołnierzowe
· Płytki przesuwne
Łożyska metryczne i tuleje imperialne wykonywane na zamówienie: standardowe formy tulei o specjalnych wymiarach, pół tuleje, specjalne kształty uzyskane przez tłoczenie lub głębokie tłoczenie, niestandardowe projekty tulei.
TYPOWE APLIKACJE
Materiał ten spełnia surowe kryteria dotyczące długiej żywotności i bezobsługowej wydajności ze smarowaniem lub bez.
Motoryzacja : ciągniki, kombajny, opryskiwacze, maszyny do robót ziemnych, równiarki i inne konstrukcje, maszyny samochodowe, specyficzne zastosowania w siłownikach wspomagania kierownicy, podkładki oporowe przekładni kierowniczych, hamulce tarczowe, zaciski i tłoki, amortyzatory, łącznik gubernatora, silnik wycieraczek przedniej szyby, zespoły przekładni przechylnej ...
Maszyny biznesowe: kserokopiarki, maszyny do pisania, sortowniki pocztowe, systemy liczników pocztowych, drukarki terminali komputerowych i urządzenia peryferyjne, automatyczne urządzenia drukujące, maszyny do przetwarzania poczty ...
Hydraulika i zawory : pompy, w tym zębate, obrotowe, wodne, osiowe tłokowe i inne, kulowe, motylkowe, grzybkowe i inne zawory i czopy zaworów ...
Sprzęt gospodarstwa domowego : magnetofony, lodówki, klimatyzatory, środki czyszczące, polerki, maszyny do szycia, piekarniki, zmywarki, pralki ... I przeładunek materiałów, silnik okrętowy, opakowania, sprzęt tekstylny, narzędzia ... itd.
Jesteśmy dostępni podczas spotkań z Tobą, aby zaoferować usługi i porady na temat tego, co najlepsze dla Twoich celów, w najbardziej przystępnych cenach.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych